Poradźcie jaką Avensis wybrać:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Przymierzam się do zakupu Avensis 2.0 kombi z 2000r.
Proszę o każdą opinię na temat tego autka. Zastanawiam się jeszcze nad sedanem z silnikiem 1.6,więc poradźcie,w którą zainwestować.

[ wiadomość edytowana przez: meteo33-88 dnia 2011-09-16 23:16:25 ]
  
 
Fajne auta, ja zawsze szukam zniżek na nowe auto, ostatnio widziałem parę serwisów z zakupami grupowymi, po prostu masz możliwość otrzymania dobrej zniżki na auto, jeśli zapiszesz się do grupy zakupowej. Jedną z takich firm jest autonegocjator.pl. moim zdaniem to fajna inicjatywa.
  
 
Cytat:
2011-10-18 16:00:22, Automaniak34 pisze:
Fajne auta, ja zawsze szukam zniżek na nowe auto, ostatnio widziałem parę serwisów z zakupami grupowymi, po prostu masz możliwość otrzymania dobrej zniżki na auto, jeśli zapiszesz się do grupy zakupowej. Jedną z takich firm jest autonegocjator.pl. moim zdaniem to fajna inicjatywa.


To ladnie ze cie stac na nowe , ale gosc pisze o samochodzie 11letnim z czego wnosze ze raczej go nie stac na utrzymanie 2.0 poliwozlopa ktory w zimie w ruchu miejskim zezre 10-14 litrow benzyny.
Wiec odradzilbym taka pojemnosc.
1.6 bylby tutaj rozsadnym wyjsciem.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
ja podepnę się do tematu ,co sądzicie o Avensis LB 1,8 benzyna około 2005r czego można się spodziewać po takim zestawieniu ?
  
 
Cytat:
2011-10-23 21:36:27, karpik1 pisze:
ja podepnę się do tematu ,co sądzicie o Avensis LB 1,8 benzyna około 2005r czego można się spodziewać po takim zestawieniu ?


W zasadzie tylko tyle ze czujnik LB moze pasc , a on 1500 kosztuje okolo

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Zle troszkę napisałem ,chodziło mi o typ nadwozia lift bek .A tak z ciekawości co to za czujnik LB? dzięki Bigelektron za odpowiedz .
  
 
A tak jeszcze jedno jaki maksymalny przebieg w takim zestawieniu byłby wart zainteresowania ?
  
 
Oczywiście chodzi o czujnik Lean Burn.
Wiele o nim na forum.
  
 
może napiszesz czy auto przed czy po liftingowe to bardzo zmienia obraz a w 2000 był lifting więc nie wiadomo po liftingu silnik D4 odradzam
  
 
Witam ,chodzi mi o rocznik tak około 2005 do 2007 z tego co widziałem będzie się załapywać na ten drugi drobny lifting . To ta sonda Lean Burn to niezłe paskudztwo
  
 
Cytat:
2011-11-13 12:53:38, karpik1 pisze:
Witam ,chodzi mi o rocznik tak około 2005 do 2007 z tego co widziałem będzie się załapywać na ten drugi drobny lifting . To ta sonda Lean Burn to niezłe paskudztwo




a chcesz benzynę czy diesla ???w tym jest różnica.lean burn(to nie jest sonda) to wlatach 90 było ,od 2000roku vvt-i ,D4(benzyna wtrysk bezpośredni) i D4D(czyli diesel)panuje,co wybierasz???

[ wiadomość edytowana przez: syd dnia 2011-11-14 00:38:20 ]
  
 
Cytat:
2011-11-14 00:21:07, syd pisze:
a chcesz benzynę czy diesla ???w tym jest różnica.lean burn(to nie jest sonda) to wlatach 90 było ,od 2000roku vvt-i ,D4(benzyna wtrysk bezpośredni) i D4D(czyli diesel)panuje,co wybierasz??? [ wiadomość edytowana przez: syd dnia 2011-11-14 00:38:20 ]

Sorki za pomyłkę ,czujnik LB.A chodzi mi tylko o benzynę myślę o silniku 1,8 ,dzięki za info.