6.11.2011 - spotkanie z okazji 60-lecia FSO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z inicjatywy Klubu Pracowników i Przyjaciół FSO oraz przy udziale Stowarzyszenia FSOAUTOKLUB w dniu 6.11.2011 odbędzie się spotkanie z okazji 60-lecia rozpoczęcia produkcji w Fabryce Samochodów Osobowych.

12:00 – otwarcie wystawy z okazji 60-lecia FSO w Muzeum Techniki mieszczącym się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (parking pod pałacem jest płatny)

13:00 – około tej godziny planowany jest wyjazd do FSO, na parking pod bramę główną. Nie przewidujemy żadnej zorganizowanej kolumny. Odbędzie się swobodny przejazd uczestników, ale za to jedną, ustaloną trasą:

Emilii Plater, Aleje Jerozolimskie, przed wjazdem na Most Poniatowskiego zjazd na Wybrzeże Kościuszkowskiego w kierunku na Gdańsk, Wybrzeże Gdańskie, wjazd na Most Grota-Roweckiego, zjazd na Jagiellońską, przejazd na parking pod FSO

14:00 – oficjalne uczczenie pierwszego wyprodukowanego w FSO auta

Zapraszamy do udziału w tej okrągłej rocznicy wszystkich sympatyków FSO!!!

Najważniejsza sprawa jest taka, że potrzeba będzie maksymalnie dużo Warszaw i Syren (bo pozostałych modeli będzie na pewno sporo). Bardzo zatem proszę aby każdy z Was spróbował zachęcić właścicieli wspomnianych aut do przyjazdu.


[ wiadomość edytowana przez: CAmaRO dnia 2011-10-23 11:08:02 ]