President to dobry wybór?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej,

Przyznam, że dopiero zaczynam swoją przygodę z CB radiami, dlatego też zwracam się do Was o poradę.

Chciałbym kupić sobie CB do samochodu osobowego. Mój kumpel doradził mi, żebym zdecydował się na President Stabo 3003. On korzysta z tego radia jakiś czas i jast bardzo zadowolony.

Powiedzcie czy macie jakieś doświadczenia z tym modelem i generalnie co sądzicie o Presidencie.

K
  
 
Korzystam i jestem zadowolony, przede wszystkim fantastyczny odbiór i przydatna momentami modulacja FM, Generalnie przez cały okres użytkowania (prawie 2 lata) nie miałem większych problemów - w sumię awarię mikrofonu, ale na gwarancji to mi naprawili - Przydaje się szczególnie osobą często podróżującym po Europie (posiada multistandard).
  
 
Multistandard jest naprawdę spoko ale co do odbioru to się mogę sprzeczać. U mnie przy prędkościach przekraczających 130km/h zaczynało szuszczeć, świszczeć i cholera wie co robić. Możliwe, że to tylko moja antena ale znajomy miał podobny problem z tym samym modelem.
  
 
>U mnie przy prędkościach przekraczających
>130km/h zaczynało szuszczeć

haha, rzeczywiście na polskich drogach jest bardzo dużo okazji, aby poruszać się z taką prędkością

zakładam, że jeżeli w Presidencie (który jest najbardziej zaawansowanym urządzaniem) pojawiły się niewielkie szumy to przy innych radiach nie słychać już zupełnie nic ;]

Co to jest multistandard?

[ wiadomość edytowana przez: kramek dnia 2011-11-14 14:08:02 ]
  
 
Cytat:
(który jest najbardziej zaawansowanym urządzaniem)



A co to ma niby znaczyć?
  
 
Cytat:
2011-11-03 15:04:53, kramek pisze:
Hej, Przyznam, że dopiero zaczynam swoją przygodę z CB radiami, dlatego też zwracam się do Was o poradę. Chciałbym kupić sobie CB do samochodu osobowego. Mój kumpel doradził mi, żebym zdecydował się na President Stabo 3003. On korzysta z tego radia jakiś czas i jast bardzo zadowolony. Powiedzcie czy macie jakieś doświadczenia z tym modelem i generalnie co sądzicie o Presidencie. K



hej,
ja też niedawno poszukiwałem dobrego radyjka. wybór padł na Presidenta, bo to faktycznie sprawdzona marka.
zdecydowałem się ostatecznie na Teddy ASC. Ma bardzo korzystną cenę (ok 370zł) i do tego 5 lat gwarancji. Zastanawiam się jeszcze, czy antena,którą dobrałem tj. Georgia jest odpowiednia do tego modelu. Może ktoś ma taki zestaw???
  
 
Cytat:
haha, rzeczywiście na polskich drogach jest bardzo dużo okazji, aby poruszać się z taką prędkością



jak jeżdżę zwykłymi krajówkami (limit 90kmh), to co czwarty samochód zapieprza powyżej 130kmh