XX FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 8.01.2012

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Znów nadszedł czas Wielkiej Pomocy! Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. My także, podobnie jak w latach ubiegłych przyłączamy się do akcji. Zapraszamy wszystkie mniej i bardziej tuningowane auta do pięknego miasta Oleśnica w niedzielę, w dniu 8 stycznia 2012r aby pomóc. Będziecie mogli wylicytować zestaw klubowy - oryginalną KOSZULKĘ DKT SQAD z najnowszej serii oraz smycze DKT SQAD. Całość z licytacji przeznaczamy do puszek WOŚP! Mamy również do rozdania pół tysiąca oryginalnych urodzinowych nalepek DKT SQAD! Przyjedź, pokaż się i pomóż!



  
 
Jakieś propozycje? Czy można przekazać koszulkę i smycz klubową od nas pod zakup na cele WOŚP w Oleśnicy? Chyba jest coś takiego, tylko ja nie jestem z terenu czy może ktoś się dowiedzieć?


[ wiadomość edytowana przez: versus dnia 2011-12-27 22:33:05 ]
  
 
Nie wiem jak teraz, ale zadzwonię do starego organizatora i się dowiem co i jak. czy na ten finał robimy paradę?? jeśli tak to trzeba by napisać pismo do policji ( tak jak 3 lata temu z prośba o eskortę). robimy w ogolę coś więcej czy tylko spotkanie??
  
 
Wstępnie:

Otwarta impreza typu rajd samochodowy Start godz 10:00

Koniec godzina 15:00, przejazd pod budynek MOKIS (Hala widowiskowa) skąd Wyruszy parada samochodów (o ile będą chętni by w niej wziąć udział)

Koniec przewidujemy koło 16:00.

W trakcie przewidziano różne atrakcje, Miedzy innymi możliwość przejazdu autami rajdowymi jako pasażer k licencjonowanymi kierowcami rajdowymi.

Versus wkrótce poda więcej szczegółów.

do zobaczenia 8 Stycznia na jubileuszowym FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - GRAMY JUŻ 20 LAT !!!
  
 
organizatorem jest Rajdowy Wrocław koszt wpisowego 100zł w całości przekazane na WOŚP


[ wiadomość edytowana przez: dr_Killer dnia 2011-12-30 19:35:43 ]
  
 
Cytat:
2011-12-30 19:35:18, dr_Killer pisze:
koszt wpisowego 100zł w całości przekazane na WOŚP



Tak ale to jest opłata dla chcących wziąć udział jako zawodnik. dla publiczności wstęp jest bezpłatny !!!
  
 
Narazie można powiedzieć tyle, że będziemy w Oleśnicy. Czy lotnisko odpali, poinformujemy z Davem w tygodniu. Tym czasem życzę wystrzałowej imprezy sylwestrowej
  
 
Tak czy inaczej ja jestem zapisany i startuję na lotnisku
  
 
No i już Lotnisko padło jakaś zachłanna ... zmieniła zdanie i kazała zapłacić za lotnisko tyle że niema sensu tego wynajmować, wiec większość jedzie na niskie łąki
  
 
Tak jak Killer wspomniał lotnisko odpada, ale spota możemy zrobić Chyba, że ktoś ma inne propozycje?
  
 
Jak by się ktoś zdecydował, będziemy mieli kawałek parkingu dla siebie koło hali widowiskowej, wiec można orkiestrowego spota zrobić.
  
 
Witam, jak tam organizujecie coś ?? gdzie sie spotykacie ?? bo może wpadnę jak coś
pozdro
  
 
Licytacja klubowych fantów o 16:30 lub 17:50 w hali widowiskowej
  
 




Więcej zdjęć na www.sqad.pl http://sqad.pl/galeria/2012/08012012/
  
 
nikt nic nie pisze.

Gdzie się podziali, tamci spamerzy
  
 
No fajnie fajnie było
zimno ino
  
 
Trochę krótko było..
  
 
A było lotnisko?