Fiat 127 "73

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie!
O dawna chodził za mną Fiat 127 aż wreszcie udało się spelnić marzenie. Od blisko dwóch tygodni jestem w posiadaniu Fiata 127 rocznik 1973 w ceglastym kolorze , samochód miał jednego właściciela. Od 1997 stał zapomniany w garażu. Hamulce zastane ale o dziwo samochód zapalił po tak długim postoju. Do naprawy tylne błotniki , wymiana kierownicy na oryginalną którą dostałem razem z siódemką. Dekle również są w bagażniku. I tutaj pytanie gdzie mogę znaleźć reperaturki do tylnych błotników? Napewno będę musiał wymienić wszystkie płyny oleje filtry i świece . Z tymi częściami chyba nie powinno być problemu. Chce żeby auto było oryginalne bez żadnych modyfikacji.









[ wiadomość edytowana przez: torino73 dnia 2012-01-23 23:12:25 ]
  
 
Witaj przyjacielu. Gratuluję 127 to wdzięczne auto.

Tylne błotniki możesz ratować za pomocą błotników z Fiata 126p. Reszta mechaniki jest do ogarnięcia, min. z CC900, Fiata 126p i 125p.
  
 
Cytat:
2012-01-24 00:36:22, el_comendanto pisze:
Witaj przyjacielu. Gratuluję 127 to wdzięczne auto. Tylne błotniki możesz ratować za pomocą błotników z Fiata 126p. Reszta mechaniki jest do ogarnięcia, min. z CC900, Fiata 126p i 125p.



Dzięki el_comendante !


  
 
Cytat:
2012-01-23 23:01:18, torino73 pisze:
o dziwo samochód zapalił po tak długim postoju.


Co w tym dziwnego? Stare bryki tak mają
Gratuluję. Częstochowa to dobre miejsce na wyrywanie fur

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
gratuluje zakupu,
mi moja odbudowa zajeła sporo czasu - kwestia znalezienia dobrych fachowców do blachy i lakierowania, mieszkam pod wieliczka wiec jakbym ci mógł w czyms pomóc to dawaj smiało na priva
powodzenia!




https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=246923&c=278&f=46
  
 
kilka nowych zdjęć z obecnego stanu torino , samochód zaczął jeździć.







  
 
Sliczny!

Wyglada jak moje pierwsze 127 w latach swojej swietnosci
  
 
Jest swietny.

Jak bedziesz naprawial tylne blotniki, warto wymienic tez przednie, na oryginalne.