Klapa Senia dla Senatora

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pozwole sobie tu zamiescis prosbe-zapytanie.
Od kilku dni Adam-Senator został szczesliwym posiadaczem tylnej klapy do jego Senia.Ów czesc auta lada moment dotrze do mnie.
Koszt wysyłki do Polski w ogóle sie nie kalkuluje.Wiec teraz moje zapytanie-prosba:
Gdyby ktos lub jakis znajomy wybierał sie kiedys do Niemcowni,lub bedzie przejeżdzał przez Germanie,czy mógłby zabrac klape do Polski.Zawsze sprawniej i taniej bedzie można dostarczyc ją szczesliwemu nabywcy z terenu kraju.Napewno ułatwieniem byłoby,gdyby ktos jechał w okolicach Frankfurtu am Main.,Karlsruche,Mannheim,Keisreslautern,Mainz.Jeżeli by trzeba było to moge podjechac gdzie trzeba i podrzucic czesc.Jeżeli komus nie podrodze to może troche zboczyc do mnie,przekimac itp.czym chata bogata
Ja nie wiem kiedy bede jechał do Polski,a jak już bede leciał to jak zawsze z kompletem rodzinnym i kompletem bagażowym.
Nie musi to byc zaraz za kilka dni,ale może w najbliższym czasie ktos ma w planach.
Pozdrawiam
  
 
zagadam z wujkiem, Frankfurt.
podaj wymiary klapy - najpierw sprawdzę, czy mu to wejdzie do auta
  
 
Cytat:
2012-02-05 16:51:28, 7gsi pisze:
... podaj wymiary klapy - najpierw sprawdzę, czy mu to wejdzie do auta



Jak bedzie klapa u mnie to zapodam wymiary
  
 
Do Lipska jeździ znajomy prawie co tydzień w piątek.
  
 
Cytat:
2012-02-05 17:32:01, arti-77 pisze:
Do Lipska jeździ znajomy prawie co tydzień w piątek.



Tyle,że ja mam do Lipska 500 km
  
 
Cytat:
2012-02-05 17:49:14, erwinomega pisze:
Tyle,że ja mam do Lipska 500 km

zawsze trochę bliżej. Moze ktoś będzie ze znajomych w stronę lipska leciał.
  
 
Cytat:
2012-02-06 14:16:38, arti-77 pisze:
zawsze trochę bliżej. Moze ktoś będzie ze znajomych w stronę lipska leciał.



Bede miał na uwadze.Dzieki.
  
 
i co w temacie? sprawa zalatwiona?
  
 
Cytat:
2012-03-08 19:46:10, fatboy82 pisze:
i co w temacie? sprawa zalatwiona?



Sprawa prawie załatwiona,w przyszłym tygodniu "klapa" jedzie do własciciela
Ale dzieki,że pytasz.Miłego urlopowania sie i jak byscie chcieli odwiedzic po drodze kraine winem płynącą to zapraszam
  
 
Z checia bysmy wpadli do Ciebie na nocke, ale szkoda, ze to az 700km więcej Mam nadzieje, ze na letnim zlocie bedzie nam dane to nadrobic
W razie jakby cos nie wypalilo, to pamietaj o mnie. Net bede mial, wiec bedzie mozna spokojnie sie dogadac