[s] Toyota Camry 2.0TD 1989 - uszkodzona

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam członków Forum.
Z żalem pozbywam się swojej camry 2.0TD, rocznik 1989.

Auto ma uszkodzone sprzęgło. Przebieg 418400km, w moich rękach od 392000 (kwiecień 2010).

Auto jest doinwestowane, robiłem w nim wszystko co trzeba, żeby jeździć oryginalną starą toyotą.
Od 2010 zrobiłem w niej (oprócz wymian oleju i filtrów):

- rozrząd
- wymieniłem progi i doprowadziłem do porządku blacharkę
- zmienione amortyzatory z tyłu
- klocki hamulcowe
- nowy akumulator
- sprzęgło
- regenerowany był alternator

Auto było w eksploatacji do 2.01.2012. Wtedy wskutek spartaczonej roboty padło w nim (wytrzymawszy całe 10000km i niecały rok) oryginalne japońskie sprzęgło. Dodatkowo źle zregenerowany alternator przeładował i zniszczył akumulator (co wyszło po zrobieniu trasy Kraków-Wrocław-Kraków, następnego dnia akumilator nie miał siły zakręcić silnikiem). Naprawa jest dla mnie zbyt skomplikowana logistycznie i z żalem się z autem muszę rozstać. Namiary na 'fachowców' mogę podać

Silnik jest w bardzo dobrym stanie, pali od pierwszego obrotu w największe mrozy, sprężarka śwista aż miło. Przy jeździe na trasie ~100km/h auto spalało ok. 6 litrów ropy. Auto jest na niezłych oponach zimowych. Cena wywoławcza to 300zł, auto wystawiłem też na allegro.

Zdjęcia auta:
https://picasaweb.google.com/100135199254683096565/CamryNaSprzedaz?authkey=Gv1sRgCOy-wYfFl5DmoAE

pozdrawiam!
Mikołaj