[mkX] Uszkodzony EEC IV w wyniku uderzenia???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie znalazłem nic na forum w temacie uszkodzonego kompa (EEC IV)... Może wyjaśnie jadę z kumplem z roboty,wysiada i przez przypadek uderzył nogą tam gdzie jest sterownik. Zamknął dzrzwi,ruszam a tu auto dziwnie przerywa Potem go odmuliło i normalnie dotarłem do domu...Olałem temat chociaż NIGDY mi się to nie przytrafiło. Pojechałem do znajomego,i wracając Ess zaczął przerywać i zgasł i za cholere go nie mogłem odpalić Brat mnie holował... Skojarzyłem fakt z dzisiejszym zdarzeniem i odkręciłem wtyczkę od kompa,obejrzałem założyłem, i o dziwo odpalił bez problemu Ale zgasł po 15 sekundach Zrobiłem reset, i już bez problemu odpalił i jeździł Co zauważyłem to to,że EEC IV dziwnie mocno się grzeje,nie wiem czy to norma ale dla elektroniki wysoka temp. jest niezbyt zdrowa... I stąd moje pytanie,czy możliwe że w wyniku uderzenia uszkodził się sterownik??? Czy mam brnąć w coś innego/... Jutro może będe miał na podmiankę, więc zobaczymy...
  
 
Odpinałeś ECU przy podpiętym aku?
Awarie kompa się zdarzają, choć raczej rzadko i najszybciej sprawdzisz to podmianką.