[OFFTOPIC] RAJDOWE UBRANKA DLA TWOJEGO POTOMKA! :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie i Panie, okazja niebywała - wiosenne porządki w szafie mojego synka ujawniły dalszą nieprzydatność rozmiarową następujących wyścigowych ciuszków:
(klik w zdjęcie żeby zobaczyć w większym rozmiarze)


Oryginalny kombinezon Jordan F1 ma nawet klapy za które wyciągnąć dziecko z "rozbitego" jeździka więc wyjątkowo odwzorowany z oryginału. Rozmiar 92 (1,5-2 lat).
Kupiony na jednym z wyścigów GrandPrix przez znajomego (prawdziwy pasjonat, stać go ). Jego syn ubrał kilka razy, mój dosłownie trzy (do zdjęć, na rajd i na bal przebierańców).
Ma przeszycia w kratę jak prawdziwe kombinezony i wszystkie loga zrobione haftem maszynowym co odróżnienia go od gładkich z kolorowymi nadrukami >> TEGO TYPU <<
Cena 145zł. Jak ktoś uważa, że drogo to niech najpierw zobaczy cenę tańszej wersji w linku powyżej. W oryginale zwykłe koszulki kosztują 100euro . Taki kombinezon jest praktycznie nie osiągalny - w necie nie znalazłem, chyba że ktoś potrafi lepiej szukać .


Kurtka wiosenna z polarem (dwustronna) BMW-Williams Michelin.
Cena 65zł.

Kurtka wiosenna z polarem (dwustronna) Ferrari - Formula1.
Cena 65zł.

Obie powyższe kurtki są bardzo dobre jakościowo. Nie są gruba ale dzięki polarowi ciepłe i nawet na chłodne wieczory się nadają, tym bardziej że mają kaptur więc i deszcz nie straszny. Rozmiarowo na rok-półtora, a nawet dwa lata.

Kurtka wiosenna Fast&Furious, przy odrobinie wyobraźni (albo pomocy krawcowej ) może być Fiat&Furious. Pasuje do taty w czarnej koszulce klubowej F&F, mogę jedną sprzedać . Kieszeń wewnętrzna (ale bajer, co nie?).
Cena 45zł.

Dokładne rozmiary dorzucę później jak zmierzę, jeśli ktoś czymś zainteresowany to patrzeć kilka postów niżej.

Nie wiem czy takie ogłoszenie jest tu dopuszczalne bo żadnego regulaminu obecnie nie widzę. Wiem, że jest tu kilka osób z rajdowym zacięciem no i większość w wieku rozpłodowym więc może ktoś z Was chciałby taki bajer, którego mój synek już na siebie nie wciśnie.