Centralny zamek-jak podłączyć siłownik master?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Posiadam autko hyundai accent 1.5 12V 5drzwi 1995r. Padł mi centralny zamek (otwierany tylko z kluczyka od strony kierowcy) Gdy go zdemontowałem okazało się że nie jest to siłownik tylko jakaś puszka prostokątna która całkiem się rozleciała (chyba ze starości bo w środku pełno rdzy) Ona prawdopodobnie sterowała pozostałymi drzwiami (podłączona do niej była kostka z czterema przewodami) Moje pytanie teraz jest takie: kupiłem siłownik master z pięcioma przewodami(czarny,biały,niebieski,zielony i brązowy) czy jest możliwość podłączenia samego mastera czy potrzebna jest jakaś centralka a może pośpieszyłem się z kupnem siłownika? Dodam że pozostałe siłowniki działąją(sprawdzałem na krótko) Za wszystkie porady i odpowiedzi z góry dziękuję
  
 
Witam! W atosie 1,0 z 99 montowałem siłownik, centralkę sterowaną radiem w miejsce centralki fabrycznej. Fabryczny centralny zamek działał na otwieranie drzwi kierowcy kluczykiem (bez pilota). Denerwowało mnie takie rozwiązanie.
Możesz zamontować mastera lub oryginalną centralkę i mieć dalej tak samo, lub rozbudować układ o sterowanie pilotem. Poszukaj na allegro oferenci pokazują schematy połączeń. Zakupione urządzenie montujesz w drzwiach kierowcy - tam są wszystkie kabelki.