Corolka E9 gandzialfa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Toyota corolla E9 1992 rok liftback
poj 1598 cm3
77kw/105km
9l lpg/100km
  
 



[ wiadomość edytowana przez: Gandzialf_83 dnia 2013-01-14 21:04:59 ]
  
 
corolkaGandzialfa


[ wiadomość edytowana przez: Gandzialf_83 dnia 2013-01-14 21:00:31 ]
  
 
Kocham ten model! Ahh i ten kolorek - miodzio! Taka wypieszczona Gandzialf jakbyś gdzieś znalazł listwy boczne na cały lewy bok to plisss daj znać, szukam od 3 lat i lipa
  
 
Cytat:
2013-01-16 08:13:33, madzia_83 pisze:
Kocham ten model! Ahh i ten kolorek - miodzio! Taka wypieszczona Gandzialf jakbyś gdzieś znalazł listwy boczne na cały lewy bok to plisss daj znać, szukam od 3 lat i lipa



jakbyś była w Łodzi to kilka takich tylko w gorszym stanie stoi po mieście z opisem "kupimy twoją starą... toyotę" i większość ma listwy
tu masz link do ich strony... tylko nie patrz na zdjęcia bo serce boli części do starych toyot

[ wiadomość edytowana przez: Gandzialf_83 dnia 2013-01-16 22:45:23 ]
  
 
O rety serio serce boli... Na szczęście moja zostaje z nami, szkoda byłoby ją sprzedawać. Dobra piszę do nich zapytanko o listwy, dzięki, jakby co to będę dalej męczyć
  
 
spoko.. daj znać czy mają... sam ciekaw jestem ja na składzie w domu mam tylko chlapacze tylne i wkład do lampy tył prawy.
  
 
Nie odpisali...
Zadzwonię po południu. Tez mam trochę części do Rollki, trochę z wnętrza od Paniola dostałam ale póki co nie są mi potrzebne.
  
 
Odpisali - chcą kupić Rollkę
Odpisałam, że planuję jej sprzedawać. Teraz czekam na wycenę listew.
  
 
hehe... ja kiedyś napisałem czy nie mają jakiś alusiów zgrabnych na zamianę z dopłatą na stalówki... To też moją chcieli kupić...
Ale moja "babcia" jest bezcenna
  
 
Dobry wóz
  
 
Dalej czekam na odpowiedź i nic
  
 
ich to chyba jednak trzeba telefonami molestować... Głowa do góry
  
 
Będę zatem ich "molestować".
  
 
i nadal cisza?
  
 
nadal cisza Nie odpisali, nie oddzwonili - doopa