(S) Bfl Irmscher 3.0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam z wielkim żalem:
Omega Bfl Irmscher Kombi

rok prod.2000,
przebieg 165 tkm ,benzyna+LPG (STAG 300,reduktor Gurtner,butla w kole zapasowym 36l)
kolor-Graphit Perla Efect,

Wyposażenie:
-automatyczna skrzynia biegów
-elektr.szyby przód i tył
-elektr. i podgrzewane lusterka zewnetrzne
-klimatronik dwustrefowy
-wspomaganie kierownicy (serwotronic)
-elektr.regulacja foteli przednich
-podgrzewane fotele przód i tył
-tempomat
-centralny zamek z pilotem
-komputer pokładowy
-nawigacja (europa zachodnia)kolorowy wyswietlacz)
-ABS
-Airbags przód i boki
-skórzana tapicerka (czarna,żadnych pekniec,przetarc)
-xenony + spryskiwacze
-regulacja kierownicy
-hak holownicz (wpinany)
-szyberdach elektryczny
-grzanie postojowe "Webasto" z pilotem

Pakiet Irmschera:
-przedni zderzak
-grill
-kierownica ze sterowaniem radia
-tłumik koncowy
-tylna lotka na klapie
-zamykacze w drzwiach (nie znam fachowej nazwy )

Dodatkowo auto jest wyposażone w system doswietlenia "Coming Home", system komfortowych kierunkowskazów, automatyczne domykanie szyb po zamknieciu samochodu i wspomniane wczesniej dogrzanie silnika z pilotem (w zime super temat).
W pakiecie są 4x alufelgi 17" z oponami letnimi 235/45/17 (dwie w zeszłym roku kupione) i 4x alufelgi z oponami zimowymi 205/60/15 (dwie kupione w grudniu, Hankook)

W zeszłym roku było robione:
-wymiana koncówek w zawieszeniu przednim
-nowe tarcze + klocki na przodzie
-wymiana rozrządu
-oleje i filtry,
-wymiana oleju i filtra w ASB

Do zrobienia:
-podciekające pokrywy zaworów,( w pakiecie dorzucam aluminiowe
pokrywy z uszczelkami, które kupiłem w zeszłym roku)
-rdza (są dwa małe ogniska rdzy w progach w tylnej czesci)

Omege posiadam 3 lata,użytkowane jest w Niemczech.Stan auta oceniam na bardzo dobry.
Dla chetnego na zakup oferuje nocleg u mnie (bo jest kawałek do przejechania) i pomoc na miejscu w sprawach papierkowych (ubezpieczenie,tablice zjazdowe).











Cena:4.700 Euro
Jak cos ominąłem to pytac

[ wiadomość edytowana przez: erwinomega dnia 2013-01-19 12:21:38 ]
  
 
bardzo ładne i porządnie wyposażone auto


niestety, ja już po zaręczynach z granatem...

edit:
dodam ładne fotki z alusami:
fot1
fot2


ps. to sie zwie alu-rygielki

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2013-01-19 15:55:20 ]

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2013-01-19 15:57:11 ]
  
 
Cytat:
2013-01-19 15:49:05, 7gsi pisze:
bardzo ładne i porządnie wyposażone auto niestety, ja już po zaręczynach z granatem... edit: dodam ładne fotki z alusami: fot1 fot2 ps. to sie zwie alu-rygielki [ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2013-01-19 15:55:20 ] [ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2013-01-19 15:57:11 ]



Dzieki za fotki i za uswiadomienie nazwy "rygielki"
Człowiek sie całe życie uczy

A tak na marginesie to może Piotrek Granata bedziesz miał na zloty i jazdy indywidualne,a mojego kombiaczka na rodzinne urlopy
  
 
Cytat:
2013-01-19 19:25:11, erwinomega pisze:
A tak na marginesie to może Piotrek Granata bedziesz miał na zloty i jazdy indywidualne,a mojego kombiaczka na rodzinne urlopy



Granat nie będzie ujeżdżany jak żółtek, nawet kjsem nie będę go stresował

Zdaje się, wyrosłem, znudziło mnie się

Granat będzie miał lajtowe życie, na urlopy też da radę



...ale oczywiście kombiaczka też chętnie przytulę, jednak z uwagi na brak złotego strzału w totka i trochę zrujnowany budżet po granacie, tak se ne da
  
 
juz widze jak nie jedziesz w KJSie na zlocie w koncu nawet Jeepem pojechales, tego nie da sie nie przejechac, wiek nie ma znaczenia
  
 
Cytat:
2013-01-19 22:35:33, 7gsi pisze:
Granat nie będzie ujeżdżany jak żółtek, nawet kjsem nie będę go stresował Zdaje się, wyrosłem, znudziło mnie się Granat będzie miał lajtowe życie, na urlopy też da radę



Pożyjemy,zobaczymy ,ale (prawie) trzymam kciuki
  
 

Sroga cena Panie
  
 
Cytat:
2013-01-22 17:06:52, ravba pisze:
Sroga cena Panie



Jakosc musi kosztowac
  
 
Cytat:
2013-01-22 17:06:52, ravba pisze:
Sroga cena Panie



no tanio nie jest...

...ale jakby tak w sumie policzyć...

...to kierowajka z tysiak (też byłem w szoku!); zderzak z tysiak a jest nówka; dodatkowe koła 17" z tysiak; instalka lpg ze 3 tysiaki... i się robi cena prawie normalna, jak za co niektóre ładne świeżo sprowadzone omegi, przed zrobieniem "pakietu startowego" + do opłat, bez lpg, za to z elegancko skręconym budzikiem z 300 na 178tys km

więc... chyba nie jest tak źle
  
 
Cytat:
2013-01-22 21:32:12, 7gsi pisze:
no tanio nie jest... ...ale jakby tak w sumie policzyć... ...to kierowajka z tysiak (też byłem w szoku!); zderzak z tysiak a jest nówka; dodatkowe koła 17" z tysiak; instalka lpg ze 3 tysiaki... i się robi cena prawie normalna...



Dzieki Piotrek.

Tego posta bede czytał codziennie,aż dotrze do mnie,że nie chce sprzedawac mojego kombi.Żona już na mnie patrzy jakos dziwnie na samą mysl,że odważyłem sie ogłoszenie zapodac
  
 
Cytat:
2013-01-22 17:06:52, ravba pisze:
Sroga cena Panie


Zgadzam się z przedmówcą, a gdzie jeszcze akcyza.....?
  
 
Cena nie jest sroga, tylko normalna w Niemczech dla takich aut w takim stanie i takim przebiegu. Niestety żyjąc w lekko pazernej Ojczyźnie mamy bonusy skarbowo-celne do takiego auta w postaci blisko 5 tys. pln.

Tak jak 7gsi napisał, Erwin ja ją widziałem i twoja omega jest po prostu za dobra na polskie warunki, musisz nią przejeździć jeszcze minimum 300 tys. mieć co najmniej dwie- trzy kolizje, jeden wypadek (ale bez żadnych ofiar w ludziach - bo wtedy można napisać bezwypadkowa) i wtedy dopiero możesz zacząć ją sprzedawać do Polski, gdzie pojawi się w okazyjnej cenie po klepaniu, szpachlowaniu i delikatnym skręceniu licznika jako rodzynek z Niemiec.

Auta z normalnymi przebiegami z Niemiec nie przyjeżdżają do Polski, przyjeżdżają tylko takie którym przy przyjeździe do Polski dziwnie ubywa po drodze kilometrów i przybywa trochę chemii na nadwoziach.
  
 
Cytat:
2013-01-24 09:18:53, Wiktorzi pisze:
Niestety żyjąc w lekko pazernej Ojczyźnie mamy bonusy skarbowo-celne do takiego auta w postaci blisko 5 tys. pln.



w zasadzie to miałem na myśli.
  
 
Cytat:
2013-01-24 14:19:01, ravba pisze:
w zasadzie to miałem na myśli.



zadzwoń do jakiego handlarza, to nagle się okaże, że akcyza nie jest aż takim problemem
  
 
Cytat:
2013-01-24 16:38:48, 7gsi pisze:
zadzwoń do jakiego handlarza, to nagle się okaże, że akcyza nie jest aż takim problemem



a jak już kupię auto od takiego "handlowca" to przy pierwszym zdjęciu boczków lub wykładziny znajdę to rozkład jazdy autobusów PKS

Nie o to chodzi, jak by to był taki stan (jaki jest opisywany) i pełny pakiet Irmschera to kto wie........ null39396137
  
 
Cytat:
2013-01-24 09:18:53, Wiktorzi pisze:
Cena nie jest sroga, tylko normalna w Niemczech dla takich aut w takim stanie i takim przebiegu. Niestety żyjąc w lekko pazernej Ojczyźnie mamy bonusy skarbowo-celne do takiego auta w postaci blisko 5 tys. pln. Tak jak 7gsi napisał, Erwin ja ją widziałem i twoja omega jest po prostu za dobra na polskie warunki, musisz nią przejeździć jeszcze minimum 300 tys. mieć co najmniej dwie- trzy kolizje, jeden wypadek (ale bez żadnych ofiar w ludziach - bo wtedy można napisać bezwypadkowa) i wtedy dopiero możesz zacząć ją sprzedawać do Polski, gdzie pojawi się w okazyjnej cenie po klepaniu, szpachlowaniu i delikatnym skręceniu licznika jako rodzynek z Niemiec. Auta z normalnymi przebiegami z Niemiec nie przyjeżdżają do Polski, przyjeżdżają tylko takie którym przy przyjeździe do Polski dziwnie ubywa po drodze kilometrów i przybywa trochę chemii na nadwoziach.



Prawda jest brutalna-niestety.

Cytat:
Nie o to chodzi, jak by to był taki stan (jaki jest opisywany) i pełny pakiet Irmschera to kto wie........ null39396137



Stan jest taki jak opisany,a gdyby to był pełen pakiet irmiego to cena byłaby jeszcze bardziej sroga
  
 
Cytat:
2013-01-24 18:41:03, erwinomega pisze:
a gdyby to był pełen pakiet irmiego to cena byłaby jeszcze bardziej sroga



...niejaki moderator Immo proszony jest o zignorowanie tego fragmentu, lub skasowanie w/w bez czytania
  
 
Cytat:
2013-01-24 18:58:50, 7gsi pisze:
...niejaki moderator Immo proszony jest o zignorowanie tego fragmentu, lub skasowanie w/w bez czytania

Tu lejt
 
 
Cytat:
2013-01-24 18:58:50, 7gsi pisze:
...niejaki moderator Immo proszony jest o zignorowanie tego fragmentu, lub skasowanie w/w bez czytania



Nic mi tu nie kasowac,informacja dla krnąbrnych kupujących i dla potencjalnych sprzedających ....

  
 

A tak się zapytam przy okazji, jaka jest możliwość spotkania O Bfl Kombi Irmscher -na ploskich drogach w pełnym pakiecie . W pełnym ..........
[ad

[ wiadomość edytowana przez: ravba dnia 2013-01-24 19:29:20 ]