Regeneracja mostu do 125p klasyka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jest jakiś konkretny warsztat na Śląsku lub Opolszczyźnie,który wykona pełną regenerację mostu do kanta tyle,że pierwszego typu,nie kwadratowy?

Rozchodzi mi się o kompleksową regenerację ponieważ mój wyje i leje się z niego olej przez uszczelniacz a chciałbym zrobić to fachowo.
Każdy namiar na warsztat,który się tego podejmie przyda się.
  
 
Jedyne miejsce jakie znam to :

auto-track leszek synowski
42-215 czestochowa
ul. Sejmowa 4A

606814893
034 3254991

Facet ponoc robi dobrze, mi regenrowal glowke jugola ale o efektach sie bede mogl wypowiedziec jak kiedys pojade po auto do Polski.
  
 
kiedyś dostąłem od Tomka 'walezego' Cecota namiar na typa w okolicach katowic,poszukam namiaru i jak znajdę to wkleję.
  
 
Cytat:
2013-03-14 23:28:04, borysirl pisze:
Jedyne miejsce jakie znam to : auto-track leszek synowski 42-215 czestochowa ul. Sejmowa 4A 606814893 034 3254991 Facet ponoc robi dobrze, mi regenrowal glowke jugola ale o efektach sie bede mogl wypowiedziec jak kiedys pojade po auto do Polski.



Dzwoniłem i sprawa wygląda tak,że najlepiej jakbym miał kompletne przełożenie nowe ponieważ nie raz jest tak,że starego nie da się uratować. Gdybym miał wszystkie części nowe i wszystko dostarczył a robocizna zakończyła by się jedynie montażem i regulacją to mówimy tu o koszcie 200zł. Wydaje mi się to niewygórowaną kwotą
Teraz pozostaje kwestia nowego przełożenia.
  
 
A winiara pytaliscie ile on by wzial za taka robote moze on ma nowe przelozenie??
  
 
Tylko wyślij teraz do Wawy cały most tam i spowrotem,do Częstochowy daleko nie mam więc taniej mi może to wyjść. Ja chcę przy okazji pomierzyć pochwę więc muszę wsiąść cały most ze sobą.