Kącik bibliotekarza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej. Ciekaw jestem czy forumowicze czytają coś więcej oprócz prasy motoryzacyjnej i naszego ukochanego forum... Jeśli więc macie ochotę piszcie co lubicie czytać.... Czyje książki itd.... może po latach czytania Tolkiena i Pratchetta ktoś namówi mnie na inne kręgi literatury
  
 
A "Pana Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicza czytałeś? Jak nie to zachęcam - uwielbiam! Jakoś za fantastyką nie przepadałam, Mężul mnie zaraził i tak jakoś zostało. Bardzo fajnie pisze też Maria Lidia Kossakowska, prywatnie żona Grzędowicza
  
 
koniecznie zobaczę jak tylko przeczytam "w północ się dzieje" pratchetta.... jakoś tak wpadło mi dziś w ręce
  
 
Z fantastyki przeczytałam pierwszą część Lewej ręki Boga - taka se, spodziewałam się czegoś innego, lepszego.
  
 
u mnie przygoda z fantastyki zaczęła się od Verne'a... w nagrodę za wyniki w 6 klasie dostałem "Podróż do wnętrza Ziemi" i tak już zostało... ale lubię też Stephena Kinga,... i jego nieśmiertelną "christine" i "wielki marsz"... czyta się lepiej niż ogląda adaptacje jego książek... "Lśnienie" też niezłe...
  
 
A mnie wzięło, po babsku, na Nepomucką ostatnio