Gwiazda czerwona

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, wielokrotnie na forum zadawałem różnorakie pytania i zawsze otrzymywałem wskazówki i odpowiedzi. Nadszedł czas aby przedstawić co stoi w cieplutkim garażu.

Postanowiłem więc udać się na małą przejażdżkę i porobić kilka zdjęć aby podać je do waszej opinii.

Jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienia zarówno wizualnych jak i technicznych, lecz na razie nie mam czasu za dużo aby się tym zająć może w przyszłym tygodniu.

Mianowicie widać jakieś zacieki z pod grilla i nie tylko, auto przez 20 lat trochę wyblakło aczkolwiek nie koloryzowałem zdjęć i jest parę rys do wypolerowania. odnowy także wymagają felgi czym się zajmę niedługo.

Oto i ona :



















  
 
Ładna,który to rok?
Według mnie troche szpeci ten czarny grill, i prawa tylna lampa z 2105. Reszta naprawde fajnie,a jak blachy ?
  
 
Rocznik jest 1991 a więc ZSRR jeszcze, grill jest fabryczny i wiem, że szpeci na pewno będzie wymieniony na chromowany, tak jak mówiłem jest dużo rzeczy do zrobienia. A co do lampy to nawet uwagi nie zwróciłem, jeżeli nie jest oryginalna to została zamontowana przed rokiem 93 bo w tym roku dziadek odkupił od gościa ze wsi gdzie 2 lata stała pod sianem w szopie. A mój dziadek przez 40 lat raz jedyny pukną maluchem 600 świnie w dupe jak mu na drogę wyskoczyła
Ale to kosmetyka, jak skończę wszystko robić to będzie jak z salonu
  
 
A co do blach bo nie zauważyłem są zdrowe. Rok temu podwozie zostało zabezpieczone unigumą. Łada ma przejechane od nowości 47 tyś kilometrów i jeździ na 23 letnich oponach z fabryki, więc zimą nigdy ale to nigdy nie wyjeżdżała na dwór tylko czekała na wiosnę. Dlatego podwozie soli drogowej nie widziało.
  
 
A jaki przebieg??
  
 
Sorka,nie zauwazyłem.
Przebieg mega Normalnie ledwo dotarta Szanuj ją ja tylko możesz a z pewnoscią sie odwdzieczy za to
  
 

a opony wypadało by wymienić.
sa suche i sztywne jak stara baba.
zapewne trzymaja jak plastik.
  
 
Wiem, ale dopiero co ją wydostałem do garażu i że tak powiem weszła w moje posiadanie, wcześniej nie miałem nic do gadania
  
 
uwazaj na deszczu z tymi oponami. Moja tanczyla jak chciala na starych gumach, a szkoda gdzies puknac
  
 
Opony jeszcze dają radę, naprawdę trzymają się dobrze. Ale opony tak czy siak idą na wymianę a w brzydkie pogody nie jeżdżę.

Pozdrawiam !
  
 
Ciekawi mnie jedno ogolnie łada bardzo ładna tylko ta lampa i brak chromu niepasuje. Ale ciekawi mnie jedno moja łada ma 167tyś przebiegu a ma czystszy silnik jak u cb he he jutro zrobię bezpośrednia fotkę silnika to wrzucę. Zajrzyj na zlot w czerwcu
  
 
postaram się na pewno wpaść

  
 
postaram się na pewno wpaść

  
 
Cytat:
2013-05-26 00:27:15, Astro2107 pisze:
Ciekawi mnie jedno ogolnie łada bardzo ładna tylko ta lampa i brak chromu niepasuje. Ale ciekawi mnie jedno moja łada ma 167tyś przebiegu a ma czystszy silnik jak u cb he he jutro zrobię bezpośrednia fotkę silnika to wrzucę. Zajrzyj na zlot w czerwcu



A może był myty
  
 
Prace powoli ruszyły
Pokrywa

Podkład obudowy

I lakier na obudowę
  
 
Ale czemu na biało?
  
 
Dla kontrastu, tylko jeszcze muszę silnik przemalować na czarny.
  
 
Kamil chodziło mi o coś uzyskanie czegoś takiego.
  
 
Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w komorze silnika. Czym malowałeś ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Lakierem w spray'u. Czarny i biały połysk. Myślałem nad krwistą pokrywą, lecz stwierdziłem, że za dużo czerwieni więc wybór padł na czarną pokrywę.