2102 13 V 1974 najstarszy moj Kombiaczek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zakupiłem jakieś 3 miesiące temu Ladziarke ze Słowacji, w sumie była na allegro ale od słowa do słowa jakoś sie dogadałem z właścicielem który ja przywiózł do Polski i wracając z zimowisk wjechałem ja obejrzeć i oto jest, po szybkim uzgodnieniu ceny i warunków umowy zakupu.

Kilka szybkich fotek jakie udało mi się wrzucić , ze zlotu PRL pod galeria Łódźka w niedanym czasie.




  
 
2102? dawaj wiecej fot! zazdraszczam!
  
 
jedno ze zdjec stanu obecnego.

  
 
jeszcze kilka znalazlem:











  
 
Mniam mniam
  
 
Co się nie chwalisz??Przecież jest czym Jakie plany?
  
 
Idziesz w dobrym kierunku. Gleba + dobre "obuwie". Czekamy na relacje z dalszych prac.
  
 
obecnie jest silnik z nivy 1,7 w sumie po kapitalce, skrzynia 5 tka, bede jeszcze robil wydech na kolektorze 421 odbartka z wyjsciem pod sonde aby mozna bylo sobie ustawic mieszanke na np szeroko pasmwce. na wydechu narazie koncze jakies kominacje bo zakup, zarejestrowani,e akcyza , recyklingi itp trosze mnie kosztowaly w tym roku. blacha z zewnatrz jest niezla, stan lakieru dobry, blacha podlgi dobra, jedynie pukle tyl + przod dostateczna' - ' , wiec w przyszlym roku lub na zime sie za to zabiore by sie nic nie urwalo.
  
 
Podobno widziany w Częstochowie na spocie. Masz jakieś fajne fotki z tego ?
  
 
jakies mam , wysle wieczorkiem przy kolacji
  
 
Dawaj fotki.
  
 
Takie fotki znalazłem na profilu Częstochowskiego Ruchu Klasyków:





Wymiata twój kombiak, tak powiem.... Od Czech polubiłem bardzo ten model Łady. Szokolada też bo w międzyczasie kupił.

I, było nie było, aktualnie jedna z dwóch 02 w klubie.


[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2013-06-25 20:15:00 ]
  
 
Kurde ja chce te fele
  
 
Padlina ale będzie z tego sztuka, niestety te aluski to pasują jak pięść do nosa

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2013-06-25 22:49:13, andrzej_krakow pisze:
Padlina ale będzie z tego sztuka, niestety te aluski to pasują jak pięść do nosa


Zamieściłem tutaj fotki swojej 02, ale potem założyłem swój wątek o 02 i fotkę skasowałem. Post Andrzeja został. Proszę moderatora o skasowanie.
  
 
Wybacz ale z tego co widzę to to nie jest alusek tylko poszerzana stal
  
 
Cytat:
2013-06-26 22:13:38, Astro2107 pisze:
Wybacz ale z tego co widzę to to nie jest alusek tylko poszerzana stal



Dokładnie, i jest to bardzo dobry wybór
  
 
Cytat:
2013-06-26 22:13:38, Astro2107 pisze:
Wybacz ale z tego co widzę to to nie jest alusek tylko poszerzana stal


Wybacz ale mój post dotyczył "dwójki" Szoko, który najpierw tu się dopisał a potem usunął zdjęcia swojego autka z tego wątku i założył własny. No i koniec OT

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
wczoraj zalozylem amorki z OPLA MOVANO NA TYL I W KONCU NA TEJ GLEBIE nie buja mi dupą. Nowe syrejne amorki na takiej glebie to wogule sie nie spisuja , musza byc sportowe albo z dostawaczaka. a zapomnial bym , jeszcze drazek regulowany zapakowalem bo mi troszku kolo lewe tarlo o nadkole i mialem lekko bude skrzywiona , ale teraz jest cukierkowo.
  
 
Mi na serii też bujało, jak wrzuciłem używane gazowe kajaby, odrazu przestało. I przestała dupa skakać po jezdni. A jaka mają min. max długość amorki z mavano?