Okuninka - informacje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak sobie pomyślałam, że nie każdy wie co to jest Okuninka, więc postanowiłam założyć ten wątek.

Zlot w Okunince to weekend pod namiotem nad Jeziorem Białym. Przyjeżdżamy w piątek i bawimy się do niedzieli. Śpimy (lub nie) pod namiotami, kąpiemy się w jeziorze, jemy kiełbaski z grilla i popijamy zimne piwko

Zlot odbędzie się w ośrodku Astur O TU

Zapraszamy zarówno stałych bywalców, jak i nowych chętnych

Organizacją w tym roku zajmuje się Kleszczak i Kravco, więc do nich proszę kierować wszelkie pytania

Ja tylko z przyzwyczajenia piszę te informacje
  
 
Koszta za cały pobyt:
65zł od osoby dorosłej
40zł od dziecka

Jeśli ktoś zamierza przyjechać na jedną noc, to ceny przedstawiają się tak:
35zł od osoby dorosłej
20zł od dziecka

W cenę wliczona jest opłata 10zł, która będzie przeznaczona na organizację konkursów i atrakcji na zlocie.

Kto ma ochotę przyjechać tylko na jeden dzień bez noclegu zobowiązany jest zapłacić 10zł wpisowego konkursowego.

Dane do przelewu:
25 1140 2004 0000 3702 4131 4327
Mariusz Krawiec

W tytule przelewu proszę wpisać swój nick oraz imiona i nazwiska wszystkich którzy z Wami przybędą. Jeżeli jest to większa liczba osób, proszę o te dane na PW oraz numer rejestracyjny auta.


Proszę również nie spamować w tym wątku. Służy on jedynie informacjom o wpłatach. Wszelkie pytania proszę kierować na PW lub w ogólnym temacie okuninkowym.

Termin wpłat to 24 czerwiec.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach