Moto Event East 2013

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Witam wszystkich !!!

Na pewno mieliście okazję zobaczyć nasz ostatni materiał z Amcarshow 2013. Impreza była świetna, dopisała zarówno pogoda jak i wspaniałe auta.

Zlot Amcarshow

Tym razem mam przyjemność zaprosić Was na kolejną imprezę motoryzacyjną, organizowaną przez Wschodnią.tv a mianowicie: Moto Event East 2013. Co Was czeka? Jednym słowem - wszystko !! Ideą imprezy jest pokazywanie kwintesencji motoryzacji w różnych odsłonach. Na imprezie będą wyznaczone sektory, pokazujące różne szkoły i piękno motoryzacji tj. auta amerykańskie, egzotyczne, klasyki, zabytki, auta tuningowane etc. Jest to impreza skupiająca wszystkich kochających motoryzację odróżniając się od innych imprez w Polsce. Nie zawiedźcie Nas i zaprezentujcie auta, które są Waszą pasją !!! Czeka Was wiele atrakcji, niesamowity egzotyczny pokaz przygotowany przez gorące atrakcyjne modelki, pokazy jazdy stunt, masa konkursów dla zlotowiczów oraz smaczny posiłek i przedni męski trunek zlot jest darmowy, każdy z uczestników może liczyć na pełne wsparcie, dobrą zabawę i miłe wspomnienia !! Dla ambitnych motomaniaków przygotowaliśmy nie lada atrakcję - dla wszystkich chcących sprawdzić swoje auto pod względem osiągów na zlocie zagości hamownia! Jeszcze głośniej, jeszcze ostrzej, jeszcze bardziej emocjonująco! Wszystkie wypisane atrakcje to tylko kropla w morzu tego, co będzie można zobaczyć na tegorocznej edycji naszej imprezy. Nie możesz tego przegapić! Jeśli jesteś właścicielem nietypowego auta w które wkładasz dużo serca i umiejętności - skorzystaj z formularza zgłoszeniowego i pokaż się na zlocie!

Czekamy na Was. Do zobaczenia 29 czerwca.

Pozdrawiam
Kamil Malczewski


Zapowiedź tegorocznej imprezy:

Zapowiedz 1

Formularz zgłoszeniowy - Formularz zgłoszeniowy


Zapowiedzi oraz relacje z poprzedniej edycji:
Zapowiedzi i relacje z poprzedniej edycji

Organizator:
Telewizja Internetowa - Wschodznia.Tv

Współorganizatorzy:
Lubelskie Klasyki Nocą - Lubelskie Klasyki
Agencja Modelingowa - Magmar Models

Strona imprezy:
MotoEast

Partnerzy Medialni:

Motokillernull

www.joemonster.org

oraz wieeeele wiele innych. Zapraszamy !!!

  
 
Faktycznie fajna to była impreza.
  
 
Teraz będzie druga edycja, czy organizujecie ją już od paru lat? Pytam bo zawsze czegoś więcej można się spodziewać po imprezach, które mają już pewne miejsce w kalendarzu.