Czy warto kupić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich. Jestem nowym uzytkownikiem forum. Rozwazam zakup Toyoty Yaris I generacji stad mam pytanie. Chcialbym kupic Toyote Yaris z silnikiem 1.0 badz 1.3 a nastepnie zalozyc do niej instalacje gazowa. Jaka instalacje gazowa polecacie ? , ktory z silnikow jest bardziej odpowiedni do instalacji gazowej , czy sa duze roznice miedzy 1.0 a 1.3 ? Na co warto szczegolnie zwrocic uwage przed zakupem uzywanej Toyoty Yaris I generacji ( usterki, problemy, wady itp cos typowego dla tego modelu co moze byc sprytnie ukryte/nie wspomniane przez sprzedajacych ). Moj wczesniejszy samochod to Suzuki Swift II generacji 1993 rok, silnik 1.0. Pozdrawiam dzieki za odp
  
 
Po części mogę rozwiać Twoje wątpliwości, na pewno bym wybrał silnik 1,3 (posiadałem taki 8 lat i miałem dylemat dotyczący silnik przy zakupie w salonie i ani razu nie miałem wątpliwości z wyboru), różnica w spalaniu niewielka (około 1litra, 1,0 spalanie koło 5,5 (średnio) 1,3 koło 6,5l średnio na setkę), a w mocy sporo, 68 a 86(87)km zależy od wersji, to sporo przy tak lekkim aucie, dynamika, elastyczność są bardzo dobre. Zresztą jakikolwiek egzemplarz nie po "dzwonie" i regularnie serwisowany nie powinien przysporzyć żadnych poważnych problemów. Jeśli chodzi o "zagazowanie" to niewiem, nie spotkałem się.
  
 
Koniecznie benzyniak, i szukać dobrego mechanika, który zna się na, na poważnie na instalacjach gazowych.
  
 
hej Nie jest istotne jaka będzie instalacja ważne, aby przed montażem gazu sprawdzić luzy zaworowe i ewentualnie je skorygować, a później robić tak co 30 kkm. Ja tak robiłem i było ok