Omega 2002 dla Ciebie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Was.
Może ktoś z Was jest zainteresowany, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, proszę o maila i niezwłocznie odpowiem, zdzownimy się i spotkamy.

Sprzedaję z bólem serducha, ale takie nastąpiły okoliczności. To kolejna moja Omega, więc przeżywam mocno ... to część mnie.

W kilku słowach: silnik 2,5 DTI, aktualnie przebieg 218 tys., 2002 rok, kombi. Przejechałem Omegą ok 45 tys km, rejestracja w PL 09/2010 a w pażdzierniku 2010 była moja.
Kilka zdjęć w galerii. Oczywiście do obejrzenia w Wawie.
Bogata wersja, tapicerka skórzana, automat, ksenony, telefon na pokładzie, z pamięcią ustawień fotela kierowcy, komplet zimowy i letni opon, letnie 225 na 17 calowych odnowionych pięknie felgach, etc.

Sam zapłaciłem więcje niż ówczesna cena rynkowa, auto jest 'zwarte w sobie' hmm ale wiecie mam nadzieję co mam na myśli zupełnie nie rozklekotane co było tej ceny powodem. Oma przyjechała z Niemiec, Fryzja. Aktualna cena jest w górnym pułapie, bo auto jest takiej warte, choć do negocjacji tym bardziej iż mankamentem jest turbina, byłem u Kolegi z forum i potwierdzone, że z czasem do naprawy, także piszę tym bardziej, że szczerze liczę iż auto pozostanie wśród nas.

Nie zamierzam dawać ogłoszenia nigdzie indziej poza Forum, także jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o maila na priv, spotkamy się i porozmawiamy, obejrzysz Omegę.

Pzdr
rasek
  
 
Sprawa aktualna.
Pozdrawiam