[s] Yaris Verso 1.3 2001 klima

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oddam yarka w dobre ręce, niezawodny, w każdej chwili gotowy do dalekich tras bez obaw, że się coś rozleci. Do rzeczy:

Yaris verso 1.3 16v 86KM 2nzfe 2001r czerwony
przebieg: 221 600 km i nadal rośnie

wyposażenie:
abs, wspomaganie kierownicy, orginalna lotka toyoty na klapie, klima (sprawna do nabicia), halogeny, fabryczne radio cd + 4 głośniki,
2x el szyby, el i podgrzewane lusterka, alufelgi 15", dwa komplety opon zima/lato 195/50/15, relingi, 2 kluczyki, 4x airbag, tylna klapa z kieszenią, elektroniczny odstraszacz gryzoni, manetka z e12 z regulacją czasu wycieraczek, klapa z kieszenią, nowy olej w skrzyni castrola, kierownica regulowana w poziomie, 4x tarcze, mieszek z e12

ważne oc i przegląd techniczny oba do 2014/07

minusy, coby nikt pretensji nie miał i darmo nie jechał:

-strona od pasażera, mianowicie tylne drzwi i tylny błotnik były malowane do szyby i przy dobrej pogodzie widać, że jest inny odcień, nie wiem jakim cudem zobaczyłem to po 3 miechach jazdy, ale tak jest, tragedii nie ma

-halogen prawy był rozbity, jest poklejony /taki przyszedł w paczce, dziewczyna odebrała nie sprawdziła/, oczywiście oba działają wody nie biorą, zabezpieczone dodatkowo żółtą folią przezroczystą

-felgi aluminiowe 15" można by odnowić, ew do wrzucenia na zimowy komplet

-krańcówka od oświetlenia w tylnej klapie do wymiany

-klima do nabicia

-tu gdzie mam naklejkę corollaclub, pod lewą lampą ta blaszka czy jak ją tam nazwać obłazi z bezbarwnego lakieru

-jakieś małe punkty od kamieni obite z przodu, ale to raczej norma przy jeździe w PL

nie palone w samochodzie, zawieszenie bez luzów i stuków, silnik na łańcuchu, oliwy nie bierze. Tylne fotele składane pod podłogę,
co daje dużą i równą powierzchnię bagażową prawie 2000l. yarek zadowala się średnio w mieście 6,5- 7l/100km na 15" i normalnej jeździe.

więcej grzechów nie pamiętam,vin i inne info jak ktoś potrzebuje na prv lub maila. nie wymaga poza nabiciem klimy wkładu finansowego.

CENA 10 500 do uzg dla swojaków, powoływać się na forum!

link do ogłoszenia na tablicy ze zdjęciami:
http://tablica.pl/oferta/yaris-verso-1-3-2001r-klima-CID5-ID3Svfn.html


[ wiadomość edytowana przez: polakus dnia 2013-11-19 22:15:10 ]
  
 
Do zamknięcia!