Kupię komplet seryjnych sprężyn do 2.5td Caravan

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie w dobrej cenie
propozycje poproszę na priv
  
 
co to się stało że już nikt nie rozbiera omeg ?
  
 
Pisz najlepiej do Mariosa, pewnie ma to co potrzebujesz
  
 
Cytat:
2013-12-28 12:19:09, fatboy82 pisze:
Pisz najlepiej do Mariosa, pewnie ma to co potrzebujesz


na 100% ma
ale cena ze złomu zrobi się jak za złoto
  
 
Cytat:
2013-12-28 12:52:56, Pit_Diablo pisze:
na 100% ma ale cena ze złomu zrobi się jak za złoto




Przód po 40 zł sztuka, tył po 60 zł sztuka.
  
 
Cytat:
2013-12-28 12:52:56, Pit_Diablo pisze:
na 100% ma ale cena ze złomu zrobi się jak za złoto


kup towar zatrudnij ludzików i sam handluj , ciekawe czy oddasz za 5 pln
  
 
Cytat:
2013-12-30 22:18:50, fomin pisze:
kup towar zatrudnij ludzików i sam handluj , ciekawe czy oddasz za 5 pln


masz do sprzedania czy chcesz pomędrkować ?

akurat sprężyny do caravana w większości się wywozi na złom bo to temat nie sprzedajny

pomyśl zanim zaczniesz bzdury wypisywać

aaaa i jeszcze jedno
nie ludzików a pracowników których znam osobiście tak samo jak Mariusza a nie z forumowego słyszenia jak Ty mój drogi
  
 
Cytat:
2013-12-30 22:18:50, fomin pisze:
kup towar zatrudnij ludzików i sam handluj , ciekawe czy oddasz za 5 pln


zawsze można wybrać bramkę nr 3
kupić całą omegę po strzale / ew obitą ściągniętą z GB
za całe 500pln, i potem sie troche pobrudzić

  
 
Cytat:
2013-12-30 23:08:16, 7gsi pisze:
zawsze można wybrać bramkę nr 3 kupić całą omegę po strzale / ew obitą ściągniętą z GB za całe 500pln, i potem sie troche pobrudzić


za takie pieniążki to poproszę z 10szt od razu
żeby to było tak tanie i tak proste jak wklepanie tych paru literek

co jakiś czas ktoś wymienia na irmine czy stz'a a stare zazwyczaj wywala i właśnie o taką okazyjkę mi chodzi


[ wiadomość edytowana przez: Pit_Diablo dnia 2013-12-30 23:15:28 ]
  
 
Cytat:
2013-12-30 23:05:57, Pit_Diablo pisze:
aaaa i jeszcze jedno nie ludzików a pracowników których znam osobiście tak samo jak Mariusza a nie z forumowego słyszenia jak Ty mój drogi



to sie fomin obsmieje

skoro Mariusza znasz i jak widzisz sam pisze, że ma takowe sprężyny u siebie, a nie na śmietniku, to w czym jest problem? Za drogo chce oddać czy co?
  
 
Cytat:
2013-12-30 23:24:57, fatboy82 pisze:
to sie fomin obsmieje skoro Mariusza znasz i jak widzisz sam pisze, że ma takowe sprężyny u siebie, a nie na śmietniku, to w czym jest problem? Za drogo chce oddać czy co?




ależ macie problem i ferment siejecie
jedyna rzeczowa odpowiedź jaka padła pochodzi od Mariusza
reszta to spam
żon w domu nie macie czy na dobre piwko z kolegami brakuje ?

jedyny Mariusz sprzedaje części do omeg ?
będę przy okazji w parczewie to podjade bez tych cennych wskazówek ...
  
 
najwięcej fermenty sam robisz póki co.
Skoro tyle czasu wisi temat i go odświeżasz, to znaczy, ze najwidoczniej tylko Mariusz ma sprężyny, a cała reszta jak nas już zdążyłeś pouczyć wywozi na złom.
Tak więc przestań spamować i rozwodzić się bez sensu, wypisując przy tym głupie uwagi na poziome gimbusów.
  
 
Cytat:
2013-12-30 23:14:18, Pit_Diablo pisze:
co jakiś czas ktoś wymienia na irmine czy stz'a a stare zazwyczaj wywala i właśnie o taką okazyjkę mi chodzi [ wiadomość edytowana przez: Pit_Diablo dnia 2013-12-30 23:15:28 ]




I właśnie wtedy oryginały lądują w garażu by przy sprzedaży auta podmienić te sportowe i sprzedać za uczciwe pieniądze.
  
 
Cytat:
2013-12-30 23:14:18, Pit_Diablo pisze:
za takie pieniążki to poproszę z 10szt od razu żeby to było tak tanie i tak proste jak wklepanie tych paru literek



gdybyś się nie zajmował klepaniem literek a trochę poszukał, to już nie tylko bys cos kupił, ale i dawno wymienił

co do zamówienia na 10szt, to oczywiście da się zrobić.
proszę, tu masz nie z GB, bez strzała, nawet z lpg i zarejestrowaną w PL, stoi bidula raptem parę km ode mnie

http://tablica.pl/oferta/opel-omega-b-kombi-z-gazem-caly-lub-poszczegolne-czesci-najtaniej-CID5-ID4v7qr.html#ca443f961c

...jak zadasz sobie trochę trudu, znajdziesz takie auta jak pisałem i w cenie o jakiej pisałem. Ale to już trzeba chcieć, a nie tylko o tym pisać
  
 
Cytat:
2014-01-01 11:03:23, 7gsi pisze:
gdybyś się nie zajmował klepaniem literek a trochę poszukał, to już nie tylko bys cos kupił, ale i dawno wymienił co do zamówienia na 10szt, to oczywiście da się zrobić. proszę, tu masz nie z GB, bez strzała, nawet z lpg i zarejestrowaną w PL, stoi bidula raptem parę km ode mnie http://tablica.pl/oferta/opel-omega-b-kombi-z-gazem-caly-lub-poszczegolne-czesci-najtaniej-CID5-ID4v7qr.html#ca443f961c ...jak zadasz sobie trochę trudu, znajdziesz takie auta jak pisałem i w cenie o jakiej pisałem. Ale to już trzeba chcieć, a nie tylko o tym pisać


puki co to widzę że sam sobie zaprzeczasz ...
po pierwsze była mowa o 500zł
po drugie nie umiesz czytać ani mojego postu dotyczącego sprężyn do 2.5td (defacto odpowiednikiem mogą być jedynie z V6 - ale to powienieneś wiedzieć) ani ogłoszenia na tablicy które dotyczy 2.0 8v
po trzecie w ogłoszeniu jest podana data "Oferta ważna tylko do Poniedziałku 30.12.13 bo później jedzie na złom."
więc po co dalej ciągniesz te jadowite wywody 1.1.2014 ?
no chyba że to forma samozaspokojenia swojego ego ...

jak dla mnie nie ma tematu
może ktoś mądrzejszy i mniej jadowity zamknie/skasuje te wasze wypociny i znajdziecie sobie inny pościk/ogłoszenie do umieszczania swych "cennych" rad
pozdrawiam niezwykle ciepło szanownych kolegów

[ wiadomość edytowana przez: Pit_Diablo dnia 2014-01-01 11:48:52 ]
  
 
Cytat:
2014-01-01 11:47:10, Pit_Diablo pisze:
jak dla mnie nie ma tematu może ktoś mądrzejszy i mniej jadowity zamknie/skasuje te wasze wypociny i znajdziecie sobie inny pościk/ogłoszenie do umieszczania swych "cennych" rad pozdrawiam niezwykle ciepło szanownych kolegów


Chyba kolego Ty masz jakieś problemy. Sam zaczynasz jakieś dziwne docinki do różnych osób a potem masz pretensje, że ktoś w podobny sposób Ci odpowie...
Niema obowiązku pisania na tym forum, a jeśli już piszesz to rób to w sposób kulturalny i z szacunkiem dla innych użytkowników.
  
 
Cytat:
2014-01-01 11:47:10, Pit_Diablo pisze:
puki co to widzę że sam sobie zaprzeczasz ... po pierwsze była mowa o 500zł po drugie nie umiesz czytać ani mojego postu dotyczącego sprężyn do 2.5td (defacto odpowiednikiem mogą być jedynie z V6 - ale to powienieneś wiedzieć) ani ogłoszenia na tablicy które dotyczy 2.0 8v po trzecie w ogłoszeniu jest podana data "Oferta ważna tylko do Poniedziałku 30.12.13 bo później jedzie na złom." więc po co dalej ciągniesz te jadowite wywody 1.1.2014 ? no chyba że to forma samozaspokojenia swojego ego ... jak dla mnie nie ma tematu może ktoś mądrzejszy i mniej jadowity zamknie/skasuje te wasze wypociny i znajdziecie sobie inny pościk/ogłoszenie do umieszczania swych "cennych" rad pozdrawiam niezwykle ciepło szanownych kolegów



...ojej, kolega się poirytował, bo mu złą i zbyt drogą omegę znalazłem

równie ciepło Cię pozdrawiam
& życzę w Nowym Roku spełnienia wszelkich marzeń
  
 
Cytat:
2013-12-30 23:05:57, Pit_Diablo pisze:
masz do sprzedania czy chcesz pomędrkować ? akurat sprężyny do caravana w większości się wywozi na złom bo to temat nie sprzedajny pomyśl zanim zaczniesz bzdury wypisywać aaaa i jeszcze jedno nie ludzików a pracowników których znam osobiście tak samo jak Mariusza a nie z forumowego słyszenia jak Ty mój drogi


bzdury sam wypisujesz, otwórz słoik z kapustą którą mama wysłała na święta i skończ p.... bo sie słabo robi.marusza znam doskonale wraz z ekipą.


[ wiadomość edytowana przez: fomin dnia 2014-01-03 14:15:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: fomin dnia 2014-01-03 14:23:19 ]
  
 
Cytat:
2014-01-03 14:14:19, fomin pisze:
bzdury sam wypisujesz, otwórz słoik z kapustą którą mama wysłała na święta i skończ p.... bo sie słabo robi.marusza znam doskonale wraz z ekipą. [ wiadomość edytowana przez: fomin dnia 2014-01-03 14:15:44 ] [ wiadomość edytowana przez: fomin dnia 2014-01-03 14:23:19 ]


ok ludziku
  
 
Cytat:
2014-01-04 09:13:30, Pit_Diablo pisze:
ok ludziku


odezwał sie kozak słoik