Astrowa 2107demka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć o to moja łada 2107 z 1988 roku
Silniczek 1300 jeszcze bez LPG skrzynia 4
Modyfikacje narazie brak narazie działam mechanicznie i wyglądem.
Kupiłem ją 06.01 od tamtego czasu wymieniłem klin szyby przód uczelke bagaznika,filtr powietrza paliwa,pasek alternatora,zaspawałem dziure,zalozone nowe chlapacze na tyl, do wymiany zostal mi z czesci jakie mam filtr oleju i olej. Nad wyglądem musze popracować mam jeszcze do wymiany gril,klin szyby tył i ogólne poprawki wizualne a troszke ich jest.

Sesja z maluchem kolegi








Lakier lewo po prawo przed

uszczeleczka






No i na koniec zmieniłem pozycyjki na ledowe

  
 
Moim zdaniem najładniejsze połączenie kolorów: granatowy lakier plus czerwone wnętrze W klasykach to jeszcze fajniej wygląda z dużą ilością chromów
  
 
No i git! Dbaj o nią Da Ci więcej frajdy, niż jakiekolwiek nowe auto
  
 
Widziałem ją na tablicy, baaaaaaaaaaardzo mi się podobała, szkoda, że się nie zaczaiłem na nią szybciej fakt faktem kolor budy ma kozacki, do tego burdelasty środek, świetna baza na dobry projekt to pognite miejsce z zapasem to chyba norma, też to mam i też na dniach walczę. Generalnie gratuluję auta.
  
 
Pognite dna pod zapasem i pod zbiornikiem, to wina otworów w rynienkach przy uszczelce klapy bagażnika... trzeba by w inne miejsce skierować spływ wody stamtąd.
  
 
praca nad łada zaczną niedługo nabierać tempa niestety problem ze spalaniem jest nadal Dzisiaj miły starszy pan dał mi karton części do mojej ładzianki znajduje się nowy wałek rozrządu 12 nowych tłoków korek wlewu paliwa do malucha korki do łady krzywki 10 klocków na przód okładziny na ty tak mi sie wydaje jakies dziwne przyrządy no troszke tego jest zrobie fotke to wstawie. Zrobi się ciepło opanowywuje temat rdzy i lakieruje felgi na jaki ?? oczywiście ten sam kolorek co w poprzedniej czyli śnieżna biel
  
 
Z tym zestawem to jest atramentowe nadwozie i czerwony środek to ja bym ją obniżył i dał szeroką stal pod kolor wnętrza
  
 
Obniżanie odpada tylko AR Szeroka stal tak w planach ale biała
Puki co czekam na informacje i jak dobrze pójdzie szykuje sie zmiana silnika na 1.7i z gazem pali całe 8l na 100.

[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2014-03-10 19:59:12 ]
  
 
Trzymam kciuki za swapa, ja do swojej 1500 chciałbym samą skrzynię 5 biegową z Nivy i byłbym zadowolony
  
 
Robi się coraz cieplej więc zaczynamy brać się za optyke Niestety samochód cały do lakierowania aktuallny pomysł zielony,niebieski lub granat

Narazie spolerowana maska klapa i prawy bok został lewy i dach ale to moze jutro lub we wt.

  
 
Cholerka jak lustereczko czym polerowałeś? mechanicznie? jaką pastę używałeś?
  
 
Cytat:
2014-03-31 16:04:41, djmarkus pisze:
Cholerka jak lustereczko czym polerowałeś? mechanicznie? jaką pastę używałeś?



przecież w tym lusterku odbija sie szlifierka kątowa
  
 
Cytat:
2014-03-31 16:24:21, bartixr pisze:
przecież w tym lusterku odbija sie szlifierka kątowa



Raczej polerka, albo szlifierka kątowa, wolnoobrotowa.
  
 
Jest to polerka z 6 stopniami obrotów. Pasta nazywa się Bril.

Jest to puki co sama polerka bez nabłyszczania. Puki co praca,w najwolniejszej chwili mycie polerowanie reszty i nabłyszczanie.
  
 
ładziana zostaje a jako że zostaje szykuje się swapping prawdopodobnie będzie to pierwsza w polsce łada z tym silnikiem ale poprawicie mnie po wszystkim. Na dniach jade kupić silnik przekładka w next wekend.
  
 
Mądry chłopczyk.
  
 
Nie moja sprawa, ale w jednym wątku piszesz że ze względów finansowych pozbywasz się Ładzianki a za tydzień robisz swapa.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzej sprawa jest taka,że mam w drodze dziecko wiec chciałem zmienić samochód, ale się nie udało a ja w pracy mam coś takiego jak dofinansowanie zwane Wczasy Pod gruszą i stąd kasa na swap. A samochodu jestem pewny
  
 
To pochwal sie co dokładnie kombinujesz

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja też jestem ciekaw.