Licznik - kilka pytań

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej,
Mam kilka pytań odnośnie zegarów
1. Mój prędkościomierz skacze przy prędkości 90-120 km/h wyraźnie słychać jakieś chrobotanie. Linka do wymiany, czy tylko źle podpięta?
2. Da się w łatwy sposób zdemontować wskazówki z osiek? Chciałbym przełożyć tarcze i mam z tym pewien problem.

Ogólnie mam jeszcze takie pytanie odnośnie podświetlenia deski rozdzielczej. Wymieniłem 3 żarówki podświetlające pokrętła od nawiewu na diody LED. Teraz zaczęły one mrugać albo gasną. Potem odpalam samochód za 3 dni i np. 2 diody się świeca. Ścieżki sprawdzałem są okej. same styki też. Dodam, że jak zamontowałem diody to wszystkie się świeciły. Może być to związane z tym, że w instalacji często są spadki napięcia? Przy hamowaniu, używaniu elektrycznych szyb, itp.? Nie znam się na tym, więc liczę na Waszą pomoc. Jakieś sugestie? =)

edit.
Okiej na drugie pytanie odpowiedzi już znalazłem. Tylko z zerowaniem wskazówek musze ogarnąć co i jak


[ wiadomość edytowana przez: Algali dnia 2014-03-26 14:41:30 ]

[ wiadomość edytowana przez: Algali dnia 2014-03-26 14:51:15 ]
  
 
1. Poprawić mocowanie linki z tyłu prędkościomierza.
2. Użyć widelca - oczywiście delikatnie aby nic nie połamać.

Co do diód to problem może tkwić w samych diodach - jakiś czas temu kupowałem na allegro żarówki diodowe do domu, oczywiście jedne z tańszych i po miesiącu większość przestała działać.


[ wiadomość edytowana przez: Maylo dnia 2014-03-26 16:14:36 ]