Toyota Prius autoalarm challenger nt

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
mam problem z autoalarmem challenger nt zamontowanym w Toyocie Prius rocznik 2007r przez dilera Toyoty. Problem dotyczy wzbudzenia alarmu po jeździe zatrzymaniu się, wyłączeniu silnika, zamknięcia samochodu z pilota i po ok 1do2 minut uwłacza się alarm dźwiękowy i wizyjny. Przypuszczam, że wzbudza się czujnik wewnętrzny w momencie domykania przepustnic, wyłączania silnika elektrycznego. W instrukcji wyczytałem, że można wyłączyć czujnik wewnętrzny naciskając dwa razy na pilocie symbol kłódki. Próbowałem po za sygnałem świetlnym mrugnięcie świateł nie mam sygnału dźwiękowego i właściwie nic nie pomaga. Proszę o pomoc.
  
 
Trzeba na probe odlaczyc czujniki zewnętrzne wypinając kabel z centralki taka mala wtyczka na trzy kable czerwony czarny pomarańczowy.Ale zacznij od wyłącznika przedniej klapy tego z alarmu odlacz go na probe.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
dziękuję za podpowiedz ale proszę o więcej szczegółów takich podstawowych, a więc
1. gdzie się znajduje (może znajdować ) się centralka alarmu
2. czy wyłączenie wyłącznika przedniej klapy to wyłączyć przewód z centralki czy z podłączenia do przycisku
Przepraszam za te pytania ale jestem surowy w instalacji elektrycznej.
wielkie dzięki za pomoc.