Sprzedam swoją Nubirę

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z racji nabycia nowego starego samochodu, mam zamiar sprzedać swoją Nubirę (za jakiś miesiąc).
Wszystkomająca Nubira kombi 1,6 tylko benzyna bez gazu,rocznik 1998, pierwszy właściciel (w Polsce) od 2006 roku, przebieg (nie kręcony) 237kkm. Najbogatsza wersja Nubiry 1 z klimą,2 poduchami, ABS, skórzaną tapicerką, zmieniarką płyt (10szt),reflektorami soczewkowymi, kompletem kół zimowych i ble.ble,ble.W ostatnim roku wsadzone dużo nowych części (np.nowy skraplacz klimatyzacji, czy przednia szyba- stara dostała czymś od życzliwego nieznajomego 3 dni przed przeglądem-mam fotki) Starzy klubowicze znają mój samochód (poprzedni zresztą jeździ do tej pory w klubie). Przegląd maj 2015, ubezpieczenie październik 2014.Do zrobienia na cito nie ma nic (przy 240kkm trzeba będzie wymienić olej).

Cena to jakieś 4500zł. Jest to drożej niż za "perełki" z allegro z tego rocznika,ale warto.
hosting

PS- Samochód jest sprowadzany (stąd taka bogata wersja), ale ponieważ to nie VAG, więc niemiec nie płakał jak sprzedawał, a celnicy nie bili brawo.

[ wiadomość edytowana przez: JaRabbit dnia 2014-05-24 18:10:32 ]