Giełda zlotowa - Zlot LKP Wieluń 2014

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tradycyjnie - jest okazja na szybki handelek, trzeba to wykorzystać. Założyłem oddzielny temat, żeby się nic nie pomieszało z tematem głównym.

Zaczynam: kupię (ewentualnie przyjmę za dobrego browara ) jedną naklejkę (ewentualnie dwie, drugą dla kolegi Wojtka) z logo LKP. Oferty tu lub na privie.

W drugą stronę mam trochę drobiazgów na zbyciu, na początku tygodnia zrobię foto i wrzucę, może ktoś akurat będzie czegoś potrzebował.


  
 
Mam do pozbycia się po mojej Samarce używane:

* nakładkę na deskę do Samary (coś a'la Baltic). Cudo nie jest ale też nie najgorsze - cena 2 czteropaki
* owiewki HEKO na drzwi przednie do Samary/ Formy 4 drzwiowej - 1 czteropak
* prawie nowy aparat zapłonowy do Samary, niestety z uszkodzonym czujnikiem Halla + jakies palce i kopułki- 2 piwa.

Jak ktoś coś z tego chce to pisać - wezmę na zlot.

Acha, co do piwa to preferuję jasne pełne z lokalnych browarów

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzeju weź dla mnie aparat i deskę bo moja już swoje najlepsze lata ma za sobą, aparat wezmę napewno a deskę musiałbym obejrzeć
  
 
A ma ktoś tylne zewnętrzne nadkola do klasyka? Potrzebuję obie strony. Mowa oczywiście o metalowych nadkolach, a nie z żywicy.
  
 
Kupię do 2106:

- Pasy bezpieczeństwa w bdb stanie do przodu- autmagiczne-zwijane.

- gałkę zmiany biegów do 4ki - niepowycieraną, lub najlepiej nową.

- chlapacze komplet
- nakładki boczne na zderzaki tyle - te plastiki po bokach
- listwy plastikowe na słupki A (przednie) te od środka czarne przykręcane - moje popękały.
- zestaw narzędzi ten z latarką, kluczami itp.
- uszczelka światła tylnego x2

Oddam - 2-3 (nie pamiętam ile) kołpaki chromowane w kiepskim stanie, pogniecione i pordzewiałe, może ktoś chce, jak nie to wywalam.