Zmiany cd...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zmiany, zmiany, zmiany ...
Mam nadzieje że "ostateczne rozwiązanie" zadowoli Wszystkich z Was. Zapraszam do ankiety - tam macie okazje dać upust swoim emocjom, opiniom, propozycjom. Ponieważ MOTONEWS w osobie daemona nie przewiduje na razie poszerzenia stopni uprawnień pozostaje mi uproszczenie statusów ( te 9 które zrobiłem są o kant gdyż istnieją tylko 3 uprawnienia a de facto 2). Proszę Was o zastanowienie się nad prezentowanym podziałem obiektywnie i bez zbędnego zacietrzewienia. Nie jest to podział na "lepszych" i "gorszych", nie dyskryminujemy żadnego z Was. Nowe zasady mają na celu wprowadzenie niezbędnego porządku wśród klubowiczów, hierarchiczność która wynika automatycznie ze statusów była również poprzednio - nie ma więc o co kruszyć kopii. Sprawa assistance mam nadzieję również została rozwiązana poprzez przesunięcia na listach K/S/O. Ewentualne indywidualne sprawy proszę załatwiać przez priv żeby nie zrobił się śmietnik w wątku. Nie ma rozwiązania idealnego - z natury takie nie istnieją, nie da się również zadowolić wszystkich - mam nadzieję jednak że prezentowane zmiany są na tyle sprawiedliwe że nikogo nie urażą.
REGULAMIN
1.Do LOB może przystąpić każdy niezależnie od posiadanego samochodu.
2.Na listę K ( klubowicze) mogą trafić tylko właściciele Omegi A,B,C i wszystkich pochodnych ( Senator, Statesman, Catera itd.). W wyjątkowych przypadkach mogą również na tą listę trafić właściciele innych modeli GM.
3.Na listę S ( sympatycy) mogą trafić właściciele dowolnego samochodu.
4.Na listę O ( oczekujący) zostają zapisani tylko Ci którzy zgłosili chęć przystąpienia do LOB.
5.Status LOB WETERAN przysługuje tylko tym którzy byli co najmniej 3 razy na LOB PARTY i dodatkowo na przyznanie statusu zgodziło się co najmniej 90% istniejących weteranów.
6.Status LOB MEMBER przysługuje tym którzy byli co najmniej raz na LOB PARTY oraz mają za sobą okres oczekiwania na liście O ( 40 dni), jeśli w ciągu tych 40 dni przyjechali na LOB PARTY ich status zmieni się dopiero po zakończeniu okresu oczekiwania.
7.Status LOB NET MEMBER przysługuje automatycznie po 40 dniach od momentu akcesu jeśli w ciągu tego okresu liczba postów wyniosła co najmniej 10.
8.Status LOB SYMPATYK przysługuje automatycznie po 40 dniach od momentu akcesu jeśli w ciągu tego okresu liczba postów wyniosła mniej 10 lub w przypadku gdy posiadany samochód jest inny niż w pkt.2.
9.Status LOB TEST przysługuje każdemu kto zgłosi akces do LOB przez okres 40 dni.
10.Statusy nie są sztywnym podziałem, możliwa jest również zmiana statusu w dół.
11."Deadsouls" forum czyli użytkownicy którzy przez 90 dni mają 0 postów lub którzy przez 90 dni nie odwiedzili forum są automatycznie usuwani. Usunięcie nie ma miejsca w uzasadnionych przypadkach.
12.Miejsce na LOB PARTY ustalane jest przez weteranów ale jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
13.Warunkiem uczestnictwa w LOB PARTY jest wcześniejsze wpłacenie kwoty na adres lub konto które zostaje podane w wątku kolejnego zlotu. Uczestnikom którzy tego nie zrobią nie gwarantujemy noclegu, miejsca parkingowego itd.
14.Osobie która zadeklarowała przybycie na LOB PARTY i zrezygnowała nie jest możliwy zwrot kosztów.
15.Osoba która na LOB PARTY swoim zachowaniem w jakikolwiek sposób narusza podstawowe zasady współżycia społecznego, powoduje konflikty, stwarza niebezpieczne sytuacje itp. zostaje natychmiast usunięta z LOB PARTY.
16.Nagrody w konkurencjach LOB PARTY przyznaje komisja złożona z klubowiczów LOB.
17.Nieuzasadnione nie udzielenie pomocy w ramach LOB assistance powoduje nieodwracalne usunięcie z tej listy.
18.Wątki s/k są automatycznie kasowane jeśli znajda się poza wątkiem do tego przeznaczonym. Wątki wulgarne, zaczepne itd. mogą zostać zablokowane lub usunięte bez podania wyjaśnień.
19.Wszelkie wątpliwości, uwagi i propozycje związane z forum rozstrzyga moderator.
20.Wiążące dla klubu decyzje podejmuje moderator wspólnie z weteranami.

polemika i ankieta w osobnym wątku