Łada 2103 pawel-kobylin

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich
Mam na imię Paweł i od tygodnia jestem właścicielem Łady 2103 w kolorze pomarańczowym.Zakupiłem ją od pierwszego właściciela,przemiłego starszego Pana.Łada jest z 1977 roku,ma przejechane niecałe 50tys i poza oponami jest w stanie oryginalnym.Przez całe swoje życie była garażowana i wyjeżdżała tylko w suche i słoneczne dni.130km do nowego domu pokonała bez problemów i nie była najwolniejszym pojazdem na drodze Wkrótce postaram się zamieścić jakieś fotki
  
 
Witaj w gronie posiadaczy i gratuluję zakupu.
  
 
Dziękuje i mam nadzieję,że zakup był udany.Zrobiłem na szybko kilka fotek.Problem jest tylko jak je tutaj wstawić

  
 
odpowiedz na post -> wstaw obrazek



najpierw umieśc na jakimś serwisie zdjecie i tu wklejasz link
  
 
Zgodnie z poradą próba wstawienia fotki
  
 
  
 
Qrwa, zapowiada się ciekawie.
  
 
Sorki za zbyt duży rozmiar zdjęć,ale dopiero zaczynam ogarniać temat
  
 
To jeszcze trzy i starczy


  
 
To ta z olx za 13000 zł?
  
 
No z olx chociaż nie za 13
  
 
Cytat:
2014-10-27 15:43:45, pawel-kobylin pisze:
No z olx chociaż nie za 13


No mi mówili, że za mniej jak 12 to jej nie oddadzą więc ją odpuściłem
Gratuluję zakupu i zadowolenia z eksploatacji!
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Ja wiem ze był klient za 11
  
 
Myślę,że wszystko jest kwestią uroku osobistego i odpowiedniej perswazji Nie wiem wprawdzie czy o tej samej mówimy,ale jeżeli była w mieście Łodzi to od tygodnia zajmuje honorowe miejsce w moim garażu
  
 
Witam. Gratuluję zakupu, miejmy nadzieję, że nie pójdziesz w ślady dziadka i auto będzie rzadziej widywało drzwi garażowe od wewnątrz.

PS Liczymy na częste fotorelacje.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dziękuje.Podobno samochód który stoi wcale nie niszczy się mniej więc też mam nadzieję,że będzie trochę więcej widziała drzwi garażu od zewnątrz Pytanie tylko na ile mogę sobie pozwolić
  
 
Oooo człowieku, ale maszyna! Warta chyba tych pieniędzy bez dwóch zdań! Gratuluję zakupu!
  
 
Jak na Ładę kwota może nie jest mała,ale z tego co się zdążyłem zorientować ceny ogólnie chyba poszły w górę Myślę,że szkoły są dwie.Albo kupujemy coś taniej do remontu co niewątpliwie też ma swój urok,albo drożej i skupiamy się na rzeczach kosmetycznych
  
 
GRATULUJE ZAKUPU! widziałem tą łade, siedziałem w niej,macałem ,dotykałem - piękny egzemplarz, we wrześniu przymierzałem się do jej zakupu jednak nie dałem rady.Grunt że trafiła do osoby która będzie potrafiła docenić klasyczne piekno i nie zeszpeci auta bo to byłoby najgorsze - życze miłego dopieszczania autka
  
 
Dziękuje.Z tego co zauważyłem to kolega też ma piękne egzemplarze,szczególnie ta granatowa No zeszpecić to bym zdecydowanie nie chciał i tu rodzi się dylemat czy zostawić ją całkowicie w oryginale czy jednak coś w niej ulepszyć.Wszelkie sugestie mile widziane