Ladzianka 2107 Astro

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A więc dzisiaj pojechałem zobaczyłem zakupiłem.
1300S +podtlenek. Rok 1986
Pierwsza podróż po ok 2 rocznym postoju 250km pokonane bezproblemowo. Jest strasznie zamulona macie jakies sposoby na odmulenie ?? na pewno wymienię filtry paliwa powietrza gazu ale jakieś jeszcze pomysły ?? bo rozpędzić się nią to jest tragedia he he.

Ogólnie prowadzi się bardzo dobrze blacha elegancka za wyjątkiem miejsca gdzie była uderzona,silnik ładnie pracuje wnętrze eleganckie. Co to dużo pisać po prostu Lada Jestem tak szczęśliwy że ją kupiłem to szok pojechałem po nią o 8 rano do Dębicy niedaleko Rzeszowa Powrót do domu lekko przed 18.
Narazie 1 zdjęcie podglądowe z podróży z kumpla fieściną.
z ogłoszenia:

z podróży:




[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2014-12-06 20:22:15 ]
  
 
Cytat:
2014-12-06 19:58:25, Astro2107 pisze:
Jest strasznie zamulona macie jakies sposoby na odmulenie ?? na pewno wymienię filtry paliwa powietrza gazu ale jakieś jeszcze pomysły ??



Polecam udać się do warsztatu na regulacje instalacji razem z wymianą filtrów.

Czarna Lada? To oryginalny lakier?
  
 
ona nie jest czarna. Mi sie wydaje że to taka ciemna wiśnia teściom że taka bardziej brązowa czy coś w tym stylu. Jak bd umyta to zrobie zdjecie z bliska i zobaczymy jaki kolor ma
  
 

wymien filtry, wymien swiece.
analizator spalin + stroboskop i wyregulowac prace motoru.
  
 
A więc jednak udało się. Gratulacje !

A co do koloru to oczywiście "ciemna śliwka". Żadna czarna.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Nie długo mnie dogonisz z ilością posiadanych ład. Gratuluję.
  
 
Kolor po prostu kozacki!!! Gratuluję nabytku
  
 
Cytat:
2014-12-06 23:55:27, SzokoLada pisze:
Nie długo mnie dogonisz z ilością posiadanych ład. Gratuluję.


Niedługo Cię dogoni w ilości kilometrów przejeżdżanych aby zakupić (lub sprzedać ) jakiegoś "ładograta" Gratuluję nabytku (i odwagi podróżnej ).
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Znaczy powiem wam tak łady szukam od łohoho albo i dłużej nigdy niema jakiegoś ladnego modelu niedaleko mnie jest czerwona w brwilnie z gazem ale jak mi gościu podesłał zdjęcia dokładne to zrezygnowałem z pojechania tam. Wiec załamany tym ze niema ład znalazłem omege i miałem po nią jechać ale wszedłem jeszcze raz w łady i ukazała się ona. Nie mogłem sie do właściciela dodzwonić tyle osób o nią dzwoniło. Powiedziałem żeby ją trzymał dla mnie i zdjął ją z tablicy bo nie nadążał odbierać telefonów. Kołowanie transportu na sobote i o 8 rano wyjazd po nią. Podróż minęła bez najmniejszego problemu za wyjątkiem tego że spryskiwacze wysiadły,silniczek działa stawiam że przełącznik przy kierownicy dobra diagnoza ?? Bo prąd wgl nie dociera a działały przed wyjazdem. Świece i kopułkę ma nową wczoraj zakładany.
  
 
Pochwal się jeszcze ile ta przyjemność Cię kosztowała.
  
 
Astro, gratuluję zajebisty zakup i bardzo się cieszę za Ładną warto pojechać jedyna w swoim rodzaju
  
 
Cytat:
2014-12-07 13:37:24, Astro2107 pisze:
(...) niedaleko mnie jest czerwona w brwilnie z gazem ale jak mi gościu podesłał zdjęcia dokładne to zrezygnowałem z pojechania tam. (...)


Tak coś czułem, że to jakiś rupieć, skoro się za taką kasę nie sprzedaje mając podtlenek LPG na pokładzie
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Rafako nietylko rupiec ale gościu chory. Oc bd t Rz eba sb odrazu wykupić bo ja rezygnuje opony do wimiany i coś jeszcze.

Ja dałem za nią równe 2tys dlatego też było nią takie zainteresowanie. Jak za te pieniądze jeździ i trzyma się zarabiscie. Za niedługo idzie do mechanika na regulację zapłonu zaworów i tp.
  
 
Adrian, zrób kilka fotek z bliska jeśli masz możliwość.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jutro jak pasek klinowy bd zmieniał bo ładowania mi dzisiaj brakło
  
 
Cytat:
2014-12-08 07:05:24, Astro2107 pisze:
Oc bd t Rz eba sb odrazu wykupić



Astro2107 napisał tutaj: OC będzie trzeba sobie od razu wykupić.

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: fragles94 dnia 2014-12-09 21:18:41 ]
  
 
tak wybaczcie ale pisałem na fonie a tam mi automatycznie słowa i tp ustawia ehh za stary jestem na tak nową technologie dlatego Starym Ba3 jeżdżę
  
 
A więc tak pasek zakupiony wymieniony i jest elegancko
Byłem dzisiaj na kanale zobaczyć co sie dzieje i stwierdzenie. Wszystkie gumy na wahaczach do wymiany+ sprężyny lub amorki tył i wydech środkowy i końcowy.

Ładzianka w moich rekach zrobiła już 400km









  
 
Bardzo fajny kolorek. Umyć, wypolerować, zglebić, fajna felga i do przodu.
  
 
Super! No to mamy podobny kolor Ładzinki
FOTKA

[ wiadomość edytowana przez: ROZPOR dnia 2014-12-10 18:31:27 ]