Moto Piknik Kamień Śląski- lotnisko - 26 kwietnia 2015

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Już 26 kwietnia na lotnisku w Kamieniu Śląskim na dobre rozpoczynamy sezon motoryzacyjny.

Już od 10:00 będą czekały na Was liczne atrakcje, sportowe emocje, adrenalina, zapach palonej gumy i moto-wyżerka czyli Food Trucki.

Motopiknik w skrócie:
- wyścigi na 1/4 mili - I runda Automaster Speed CUp
- wyścigi wraków w których udział może wziąć każdy
- widowiskowe pokazy driftu i drift taxi
- zmagania klubów samochodowych
- i wiele innych...

Co czeka Was na Moto Pikniku?
- Strefa Klubowa w centralnym miejscu imprezy
- konkurs dla Klubów, forów i grup nieformalnych – do wygrania voucher o wartości 2000 zł na organizację zlotu lub imprezy w Motoparku w Kamieniu Śląskim
- wyścigi na ¼ mili
- Alee urwał! czyli wyścigi wraków
- smaczne jedzenie prosto z samochodu czyli foodtrucki
- Strefa Bezpieczeństwa
- pokazy ratownictwa, pierwszej pomocy
- luźna, piknikowa atmosfera
- i wiele innych motoatrakcji

Konkurs dla Klubów, forów i grup nieformalnych.
O co w nim chodzi?
Chodzi o to, żebyście pokazali się z jak najlepszej strony strony . Pokazali szerokiej publiczności swoje pasje. Wszyscy odwiedzający imprezę będą głosowali na najlepiej wyeksponowany klub samochodowy. Karty do głosowania każdy gość otrzyma na wjeździe na imprezę.
Prezentacja dowolna - możecie się przebierać przebierać samochody, zrobić rzeźbę z części samochodowych, wystawić flagi, namioty lub zrobić jakiś happening czy rozdawać bezpłatną kawę albo wodę sodową. Możecie wciągnąć do zabawy odwiedzjących Moto Piknik.
Organizatorzy liczą na Waszą inwencję, pomysłowość i poczucie humoru . Im ciekawiej tym lepiej.. Organizatorzy udostępnią także miejsce do przeprowadzenia konkurencji międzyklubowych (rzut oponą, przeciąganie liny etc) jeżeli tylko znajdą się osoby, które chciałyby takie konkurencje poprowadzić. Pamiętajcie, że nie chodzi o robienie z siebie pajacy tylko ciekawe zaprezentowanie swojego klubu.

Jaka jest nagroda?
Voucher o wartości 2000 zł na organizację zlotu, spotu lub imprezy w Motoparku w Kamieniu Śląskim, w wybranym przez Was terminie. Na terenie obiektu jest wystarczająco dużo miejsca na zorganizowanie dwukilometrowej, szybkiej próby i pomieszczenie kilkuset samochodów.

Zgłoszenia:
Informacje o zgłoszeniach na Moto Piknik znajdziecie na www.motopiknik.pl, zakładka Atrakcje i Kluby. Wszystko czarno na białym .
Zapraszamy!
  
 
Dzięki wielkie za informację. Będę głównie ze względu na:
- zmagania klubów samochodowych

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów FIATBB!
  
 
MAcie może relację ze zlotu? Chętnie bym zobaczyła, co się działo.