Moto Session 2015 - wybieracie się?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już w maju (9-10.05.2015) największa impreza motoryzacyjna na Lubelszczyźnie – MOTO SESSION!

Moto Session 2015 to już kolejna edycja najbardziej rozpoznawalnej w Polsce Wschodniej imprezy motoryzacyjnej! Czołowi dealerzy samochodowi zaprezentują swoją ofertę, w tym najnowsze modele światowych marek. Na pasjonatów czekają także wystawy aut zabytkowych oraz pokazy stuntu motycyklowego. Niezapomniane wrażenia i emocje gwarantowane…


Więcej informacji:

www.moto.targi.lublin.pl

Zapraszamy do Lublina!
  
 
Nie byłem na tym ! słyszałem tylko ale wtedy mi wypadła robota niespodziewanie ;// ja byłem na innym to zlocie to chyba w jakiś dzień w maju. Po prostu wtedy tam sobie pojechałem i po prostu wtedy tam widziałem te wszystkie maszyny a było na co patrzeć.
  
 
Ja niestety też nie, a bardzo żałuję. W ogóle jakoś mi te imprezy samochodowe nie wychodzą ostatnio. Zawsze coś wypada.
  
 
największa impreza motoryzacyjna na Lubelszczyźnie – MOTO SESSION!

I jak było? napiszcie!
  
 
Pomimo, że obsługiwałem tą imprezę jako zabezpieczenie medyczne imprez masowych to i tak swoje zobaczyłem!
  
 
Cytat:
2015-04-29 11:45:54, MotoSession pisze:
Już w maju (9-10.05.2015) największa impreza motoryzacyjna na Lubelszczyźnie – MOTO SESSION!



Jak było? Będzie kolejna edycja tego?
  
 
Cytat:
2015-04-29 11:45:54, MotoSession pisze:
Już w maju (9-10.05.2015) największa impreza motoryzacyjna na Lubelszczyźnie – MOTO SESSION!



Tylko Lublin potrafi tak fajne imprezy zorganizować
  
 
mógłby ktos coś napisac, jak tam było...
  
 
Cytat:
2015-04-29 11:45:54, MotoSession pisze:
Już w maju (9-10.05.2015) największa impreza motoryzacyjna na Lubelszczyźnie – MOTO SESSION!



Ostatnio nie moglam sie wybrac, ale w tym roku na pewno skorzystam
  
 
że obsługiwałem tą imprezę jako zabezpieczenie medyczne imprez masowych to i tak swoje zobaczyłem!