[S] Części do Mondeo - wyprzedaż garażowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam części, różności - wyprzedaż garażowa.
Zaznaczyłem które są używane a które nówki ze sklepu (zapakowane w oryginalne opakowanie, nigdy nie montowane). Zaopatrywałem się w sprawdzonym sklepie internetowym polecanym na forum Mondeo.

[nowe] Olej silnikowy - syntetyk FORD FORMULA F 5W-30 5l 14E9EC (1szt)
[nowe] Olej silnikowy - syntetyk FORD FORMULA F 5W-30 1l. (1szt)
[nowe] Filtr oleju 2.0 * 2.2 * 2.4 TDDi / TDCi EFL 914 1349745 * 1088179 FORD - FoMoCo (1szt.)
[nowe] Filtr paliwa TDCi - BOSCH - FO 1709787 (1szt)
[nowe] Filtr wnętrza - z węglem aktywnym Mondeo Mk3 - Germany (1szt)
[nowe] Spinka - mini klipsy do listwy progowej - zestaw 10 szt
[nowe] Wieszak tłumika końcowego Mondeo Mk3 TDDi * TDCi 1117761 FORD (1szt)
[nowe] Wieszak tłumika środkowego Mondeo Mk3 TDDi / TDCi 6866417 FORD (2szt)
[nowe] Korek spustu oleju z uszczelką - do miski olejowej 1013938 FORD (1szt)
[nowe] Filtr powietrza Mondeo Mk3 FO 583 (1szt)
[nowe] Nakrętka do felg stalowych - niezbędne przy wymianie FO 07487 (komplet 20szt)
[używane] Nakrętki mocujące felgi - używane (komplet 20szt)
[nowe] Łącznik stabilizatora przedniego Mondeo - LEMFÖRDER (2szt)
[nowe] Końcówka drążka kierowniczego Mondeo - TRW (2szt) [nowe] Świeca żarowa Mondeo Mk3 * Transit TDDi / TDCi 1309471 FORD (4szt)
[nowe] Pasek wieloklinowy Mondeo Mk3 TDDi * TDCi - na alternator i klimatyzację 1102827 FORD (1szt)
[używany] pilot zdalnego sterowania kompletny ale bez grota, stan wręcz idealny, oryginał Ford (1szt)
[używane] kołpaki oryginalne Ford do felg stalowych 16cali (4szt) -

Preferuję łączenie pozycji w zestawy (np. olej + filtr oleju + filtr powietrza + filtr kabinowy itp.). W większych pakietach taniej.
Kontakt priv lub telefonicznie (znacznie szybciej).
  
 
Aktualizacja:

[nowe] Pasek wieloklinowy Mondeo Mk3 TDDi * TDCi - na alternator i klimatyzację 1102827 oryginał FORD (1szt) - 54zł
[nowe] Spinka - mini klipsy do listwy progowej - zestaw 10 szt - 10zł za zestaw
[nowe] Wieszak tłumika końcowego Mondeo Mk3 TDDi * TDCi 1117761 oryginał FORD (1szt) - 15zł
[nowe] Wieszak tłumika środkowego Mondeo Mk3 TDDi / TDCi 6866417 oryginał FORD (2szt) - 25zł za 2szt
[nowe] Łącznik stabilizatora przedniego Mondeo - LEMFÖRDER (2szt) - 115zł za 2szt
[nowe] Końcówka drążka kierowniczego Mondeo - TRW (2szt) - 115zł za 2szt
[nowe] Świeca żarowa Mondeo Mk3 * Transit TDDi / TDCi 1309471 oryginał FORD (4szt) - 125zł za 4szt
[nowe] Nakrętki do felg stalowych - niezbędne przy wymianie FO 07487 (komplet 20szt) - 39zł za komplet
[używane] Nakrętki mocujące felgi - używane (komplet 20szt) - 29zł za komplet
[używane] kołpaki oryginalne Ford do felg stalowych 16cali (4szt) - 99zł za 4szt

Do powyższego zestawienia dołączam zdjęcia kołpaków. Przywiozłem z Niemiec razem z autem jednak ani razu ich nie założyłem. Tak więc nie babrały się w naszej soli drogowej. Stan oceniam na bardzo dobry. Oczywiście są kompletne z "drutami".






Odgrzebałem również alternator. Wyjaśniając - kiedy kupiłem auto w Niemczech był świeżo zamontowany (około miesiąca wcześniej) - oczywiście nówka. Jednak już w drodze powrotnej do PL komputer odcinał ładowanie. Jak się okazało kiedy się rozgrzał ładowanie wahało się i komputer je odcinał. Po powrocie wstawiłem nowego Visteona a ten mi pozostał w garażu. Po pewnym czasie i lekturach różnych for oraz zasięganiu opinii specjalistów (w tym pomiar na stole specjalistycznym w serwisie alternatorów) okazało się, że problemem jest regulator napięcia a nie sam alternator. To właśnie regulator powoduje takie błędy a komputer odczytując ładowanie spoza zakresu odcina je całkowicie. Tak więc sprzedaję alternator razem z tym regulatorem (ewentualnie do wymiany). Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać. Ze względu na specyficzną sytuację nie podaję ceny tej konkretnej części - jest do uzgodnienia. Mi leży w garażu i zawadza a komuś na pewno się przyda. Alternator jest z września 2010r i ma przejechane nie więcej jak 2000km.