Czy warto?Lexus LS 400 - plan na przyszły rok. Dobry pomysł?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej.

Mam na zakup jakieś 20 tys, a kolejne 20 chcę wsadzić aby mieć pewność, że wszystko jest zrobione i zadbane.
Ponieważ, to nie ma być pomnik, a auto użytkowe ale zadbane, chcę zamontować gaz 5 generacji.
Chcę przywieźć furę z Belgii, Holandii, zachodnich Niemiec ewentualnie.

Dajcie znać, czy jest tu ktoś z doświadczeniami, podobnym pomysłem, albo po przejściach.

pozdrawiam Kris

[ wiadomość edytowana przez: KrisLuka dnia 2015-11-29 19:34:05 ]
  
 
Cytat:
2015-11-29 19:32:52, KrisLuka pisze:
Hej. Mam na zakup jakieś 20 tys, a kolejne 20 chcę wsadzić aby mieć pewność, że wszystko jest zrobione i zadbane. Ponieważ, to nie ma być pomnik, a auto użytkowe ale zadbane, chcę zamontować gaz 5 generacji. Chcę przywieźć furę z Belgii, Holandii, zachodnich Niemiec ewentualnie. Dajcie znać, czy jest tu ktoś z doświadczeniami, podobnym pomysłem, albo po przejściach. pozdrawiam Kris [ wiadomość edytowana przez: KrisLuka dnia 2015-11-29 19:34:05 ]

Za 20 tys to kupisz trupa a nie samochod i wsadzisz 20 i dalej bedzie starym heblem.Kup za 40 to stopniowo dolozysz 10 i bedzie malina .Ale jak dolozysz gaz to ci ta dycha nie starczy na czesci ktore padna od gazu a ktore nigdy by nie ulegly awarii gdybys jezdzil na benzynie.A w Vce nie jest prosto i tanio sprawdzac luzy zaworowe co 30 tys i robic remonty glowic co jakis czas.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer