Autogas Motor Show 2016 Wstęp jest bezpłatny!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Autogas Motor Show 2016 w EXPO XXI w Warszawie już w najbliższy piątek i sobotę

W dniach 8 – 9 kwietnia 2016 r. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbędzie się 7. edycja Międzynarodowych Targów GasShow & Autoservice Expo. GasShow to największe na świecie spotkanie branży LPG / CNG / LNG, poświęcone zarówno technologiom autogazowym, a także promocji urządzeń i rozwiązań opartych na technologiach gazowych. Rokrocznie gromadzą prawie 200 wystawców z całego świata oraz ponad 6 tysięcy gości. Z racji tego, że Polska pozostaje wiodącym rynkiem autogazu w Europie, z rocznym zużyciem tego paliwa na poziomie 1,6 mln ton oraz prawie 3 milionami aut na drogach napędzanych LPG, nasz kraj jest naturalnym miejscem dla corocznego spotkania o tej tematyce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno wystawców, jak i gości imprezy, w roku 2016 w jej ramach odbędzie się wystawa Autogas Motor Show 2016. Ma ona na celu popularyzację paliw gazowych (LPG, CNG oraz LNG) jako ekologicznych, nowoczesnych, a przede wszystkim oszczędnych źródeł zasilania pojazdów. Goście targów będą mieli okazję do zapoznania się zarówno z ofertą dystrybutorów aut wyposażonych w fabryczne instalacje autogazowe, a także z możliwościami adaptacji własnych aut i flot pojazdów prezentowanych przez wiodących polskich i światowych dostawców samochodowych instalacji gazowych.

Targi stworzą możliwość wzięcia w prezentacjach i szkoleniach oraz pozyskania wiedzy o właściwym doborze instalacji gazowej oraz wynikających z tego oszczędnościach. Będzie też okazja do poznania zastosowań technologii gazowych przydatnych w innych aspektach codziennego życia i biznesu.

Wstęp na całość wydarzenia dla zwiedzających jest bezpłatny. Każdy gość otrzyma ponadto katalog targowy oraz możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizatorem wydarzenia jest Idea Ahead – dostawca narzędzi do komunikacji b2b dla wybranych sektorów gospodarki. Firma jest organizatorem targów i konferencji branżowych, wydawcą specjalistycznych publikacji oraz raportów rynkowych.

Autogas Motor Show 2016
8 – 9 kwietnia 2016 r, Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14
www.gasshow.pl / www.autogasmotorshow.com