[S] AUDI A4 1.9tdi 2001r. ,9499zl, 130KM, nowy rozrząd

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tylko zaznaczam bez wbit nie ja te auto kupilem, ale ja zrobilem rozrzad, napinacz, paski, filtry olej Castrol 5w40. Auto poobijane, poobcierane i jeden blotnik od kierowcy tanczy z ruda. Auto ma klime na zasadzie "trzeba nabic" "trzeba sprawdzic" bo wiem ze caly czynnik nie uciekl ale nie wiem czy nabicie wystarczy wiec od razu zakladac prosze caly zestaw Tlucze cos lekko w przednim wielowachaczu ale nie ma to wpywu na jazde , zrywa asfalt, ropedza sie do ponad 210 i nie sciaga , nie bije i prowadzi sie idealnie. Hamulce po za recznym sa dobre, dwumasa sie nie odzywa ale nie wiem kiedy byly robione. Potrzebuje kupic cos innego stad okazyjna cena, chcialem robic dla siebie bo silnik zyleta przeglad byl do maja , ale auto jezdzi regularnie. Oplaty od 11.09.2016 na pol roku do marca 2017 oplacona pierwsza rata. Jak ktos chce ogarnac lub wziac na handel , nie byla bita ostro, malowany tylni zderzak i klapa. To na tyle teraz slucham opinie "to sie nie sprzeda" "co za gowno kupiles"
a jeszcze do malowania to tak , cala strona pasazera, zderzak przedni, maska, blotnik przedni kierowcy i z 5-10 odpryskow kolo szyby na dachu.

Audi A4 1.9tdi 130km

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2016-09-14 13:57:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2016-09-14 13:58:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: kylos dnia 2016-09-14 13:59:55 ]