BŁĄD P1271

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
proszę o opinie na poniższy temat:
Podczas wolnej jazdy (na niskich obrotach) zapaliły się kontrolki check engine, check 4x4 oraz kontrolka silnika i trakcji.
Po podłączeniu komputera stwierdzono błąd P1271 - w serwisie Toyoty powiedzieli że:
do wymiany listwa wtryskiwaczy (98970-42070) lub / i cały komputer (89870-42070). Scięło mnie z nóg bo moja RAV (2.2 d4d 150KM) ma 5 lat i nigdy problemów a tu nagle koszt nawet 7 tys.
Proszę o ewentualne uwagi, może któryś z szanownych użytkowników forum sp[otkał się z podobną sytuacją.
ps
może znacie dobrego diagnostę/mechanika od toyoty w łodzi
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2016-10-21 11:23:36, raciolo pisze:
Witam proszę o opinie na poniższy temat: Podczas wolnej jazdy (na niskich obrotach) zapaliły się kontrolki check engine, check 4x4 oraz kontrolka silnika i trakcji. Po podłączeniu komputera stwierdzono błąd P1271 - w serwisie Toyoty powiedzieli że: do wymiany listwa wtryskiwaczy (98970-42070) lub / i cały komputer (89870-42070). Scięło mnie z nóg bo moja RAV (2.2 d4d 150KM) ma 5 lat i nigdy problemów a tu nagle koszt nawet 7 tys. Proszę o ewentualne uwagi, może któryś z szanownych użytkowników forum sp[otkał się z podobną sytuacją. ps może znacie dobrego diagnostę/mechanika od toyoty w łodzi pozdrawiam

Nie tragizuj trzeba poprawic masy na nadwozie i silnik a jak nie pomoze to kup uzywke koszt okolo 400 zl .Te listwy rzadko padaly wiec male ryzyko ze kupisz zepsuta.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer