Czwóreczka od Astro

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dobra przyszedł czas na założenie tematu mam nadzieje że będzie czas na prowadzenie go.
Ładziane zakupiłem 1 września 16r. Stana blacharski 4+ a silnik obecnie czeka na wymianę ( ciekawe kiedy się doczeka)
Co tu długo rozpisywać sprzedawca gaduła straszna zakup łady trwał UWAGA prawie 3 godziny !!! W samochodzie syf jak skurczybyk odkręcony fotel pasażera oraz tylna kanapa. Musze pobawić się elektryką mianowicie wywalić instalacje pod halogeny ( położę własną) i pozbyć się alarmu który jest źle podłączony. Samochód wymaga dopieszczenia ale mam nadzieje że na następny sezon będzie wyglądała jak 2107 czerwona













  
 
Trochę gruz, dobrze że jej nie kupiłem. Wygląda trochę lepiej od mojej 02. Niestety rynek w PL jest ubogi w łady 2104, więc gratuluję zakupu. Tylko zrób ją lepiej niż swoją 07 czerwoną, a tym bardziej lepiej niż białą 07. Będę obserwował twój wątek.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Długo wyczekiwane auto w końcu sie pojawiło! Brawo dla tego Pana.

Pamiętam jak dostałem informacje, że kupiłes 4 i nie mogłem wytrzymać z ciekawości żeby jakie kolwiek zdjecie zobaczyć, a akurat nie było mnie w Polsce. Wiedziałem, że czerwona i mnie skrecało z zazdrosci.

Ale do meritum - przedmówca dobrze powiedział, w Polsce rynek na kombi jest ujemny, wiec każda cieszy. Silnik miałeś wsadzić w połowie pazdziernika z tego co pamiętam wiec chyba by już miała jeździc ?

Ciekawy jestem jak mechanicznie sie trzyma twoje kombi? Czy rozbierzesz zakupiony silnik przed wsadzeniem. Również będę śledził wątek z nadzieją, że postawisz w końcu na mechanike a nie pucowanie blachy
  
 
Wpierw muszę się białej pozbyć żeby 04 zrobić to jest jedyna przeszkoda hehe. Silnik stoi na przyczepce i czeka i czeka. Musze ją ogarnąć do jazdy do grudnia bo od nowego roku wchodzi nowy przepis że jak się spóźnię z przeglądem to płace podwójnie a jeśli nie zrobię w przeciągu miesiąca to tylko w łodzi w UDT . Najważniejsze kasa i 04 będzie jeździła zimówki już na nią czekają hehehe. Tutaj na bank będę miał mniej pracy jak przy czerwonej 07. Lakierowana będzie prawdopodobnie cała ale lakierem 2 składnikowym czyli baza i lakier. Ale wszystko się okaże po nowym roku
  
 
Co Wy wszyscy macie tak nawalone w głowie z tymi kombikami??
A poza tym to gratuluję zakupu i powodzenia w remoncie!!
  
 
powiem ci od dawna chciałem 04 ale jak jeszcze posiedzialem w Adamowej to sie zakochałem super sprawa lada w kombi
  
 
Dobra Adrian, zakład przyjęty.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Tak tak widziałem na YT filmik też gratuluję czwóreczki
  
 
normalnie jakiś wysyp czwórek
  
 
No i wczoraj jak usiłowałem zrobić omege zajrzałem przy okazji do Wiesławy. Po mału będę ją już przygotowywał do zimy tzn konserwacja skorodowanych miejsc, zmiana kół no i zacznę szykować ją do zmiany silnika


Cudowne oponki jedna na zapasie i 2 na tylnej osi

Kotełowi się spodobała


Coś tu kombinowane było



To mnie przeraziło hehe

Tutaj jakiś patent uszczelek nawpychane ale chyba dlatego że kolektor pęknięty

  
 
To nie bezpiecznik, to niebezpiecznik!
  
 
już rozbierasz ?
  
 
Nom silnik już w garażu leży rozebrany bez zdjęć bo robie go po nocach
  
 
Samochód na sprzedaż. Pod koniec tygodnia pojawi się na OLX
Blacharka bez dziur z korozją na spodach drzwi. i nieliczne rdzawe kropeczki.
Oc do września- Przegląd do Grudnia - Gaz wychodzi w tym roku.
Troszkę nowych części w niej siedzi. Sprawna na chodzie bezproblemowo można wracać na kołach. Cena do negocjacji 4500. kontakt najlepiej przez tel 665-234-970
  
 
Jest zainteresowanie autem ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Za wiesławe został wpłacony zadatek. W wekend ma zostać odebrana i pojechać do Pruszkowa. Plany "nowego właściciela" ma przejechać 3-4 edycje Złombolu
  
 
Cytat:
2017-05-30 11:56:33, Astro2107 pisze:
Za wiesławe został wpłacony zadatek. W wekend ma zostać odebrana i pojechać do Pruszkowa. Plany "nowego właściciela" ma przejechać 3-4 edycje Złombolu


Czyżby mafia w Pruszkowie ma zamiar się odrodzić ?
  
 
Ładziana pojechała ostatecznie na Wałbrzych a dokładniej do miejscowości Żarów. Mam nadzieje że trafiła w dobre ręce i właściciel będzie o nią dbał