Tania wysyłka paczek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie! Zaczynam prowadzić niedużą sprzedaż akcesoriów samochodowych, na początek przez allegro i fb, potem planuję jakiś sklep internetowy. Potrzebuję jakiejś firmy, przez którą będę mógł nadawać tanio paczki, myślałem o jakimś pośredniku kurierskim, który ma przyzwoite ceny, doradzicie cos?
  
 
Ja prowadzę sklep komputerowy i właśnie miesiąc temu zmieniałem kuriera, bo miałem dużo nieprzyjemnych sytuacji. Zdecydowałem się na brokera wysylaj taniej i po miesiącu współpracy jestem zadowolony. Jeśli chodzi o cenę to 12zł za paczkę 5kg to spora różnica, porównując mojego poprzedniego kuriera

[ wiadomość edytowana przez: Pawelzajac dnia 2017-02-08 17:03:04 ]
  
 
Sprawdziłem cennik tej firmy o której pisze poprzednik to wygląda to fajnie, K-EX i UPS dobre ceny u tego brokera, może warto pomyśleć nad tą firmą? wygląda przyzwoicie
  
 
Akurat tutaj firm kurierskich nie brakuje, możemy wręcz przebierać w ofertach i wybrać to co faktycznie nam odpowiada od względem cenowym, ważny jest także kontakt z firmą kurierska oraz rabaty jakie oferują przy podjęciu stałej współpracy.
  
 
Poczytałem trochę o tym brokerze wysylajtaniej i zdecyduję się na niego Ceny bardzo przystępne a i czytałem, że sporo ludzi chwali tą firmę. Będę wysyłać coraz to większe ilości paczek , więc bardziej mi się to opłaci niż bezpośrednio i firmy kurierskiej, klienci też powinni byc bardziej zadowoleni z niższych kosztów dostawy.
  
 
kex ma rzeczywiście tanio, ja zaś nie polecam inpost, nie dość ze dorgo to jeszcze maja problem z usunięciem konta.

[ wiadomość edytowana przez: mitelen dnia 2017-02-19 10:07:08 ]
  
 
Trzeba uważać, jaką firmą się wysyła, żeby potem nie tracić klientów. Tanio nie zawsze znaczy dobrze.
  
 
Grunt to dobry, sprawdzony i przede wszystkim terminowy kurier który dostarczy naszą przesyłkę na czas do klienta. Jeżeli wysyłamy dużo paczek, to warto nawiązać długoterminową współpracę zdaną firmą kurierską i zyskać rabat.
  
 
Nie tylko DHL, ponieważ inne firmy kurierskie również wchodzą w grę, warto porównać ze sobą kilku przewoźników po czym wybrać tego gdzie cennik i jakość usług będą nam najbardziej odpowiadać.
  
 
Opcji do takich wysyłek jest mnóstwo, wystarczy bardzo wgłębić się w temat. Powstają nowe firmy kurierskie, poczta polska się poprawiła, wysyłka paczek za granicę wcale nie jest taka trudna.
  
 
Ja również polecam przede wszystkim porównać ceny kilku firm kurierskich i dopiero potem zdecydować się na tą opcję, która najbardziej przypadnie nam do gustu pod kątem finansowym. Akurat tutaj masz szeroki wybór i kilka ciekawych adresów.
  
 
Ja bym ci proponował DHL albo DPD, nigdy się jeszcze nie zawiodłem.
  
 
Akurat to jedne z większych firm kurierskich i niekoniecznie najtańszych, tak jak mowa poniżej- warto porównać cennik i wybrać tą opcje która wyda się nam najlepsza, oczywiście sprawdź też wcześniej opinie na temat danego kuriera.


MotoLedy.pl
  
 
poczta polska
pos-pack
  
 
Dla mnie poza cena również najbardziej istotne jest to aby kurier szybko oraz bezpiecznie dostarczył przesyłkę, to podstawowa kwestia od której trzeba zacząć.
  
 
Ja akurat może o mniej znanej firmie, właściwie bardziej logistycznej, ale też zajmującej się przesyłkami kurierskimi. Mam na myśli AW Polska. Korzystałem wiele razy, szczególnie przy przesyłkach zagranicznych. Ceny, w porównaniu z konkurencją bardzo niskie. Transport lotniczy też bardzo fajnie rozwiązany.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2019-03-28 23:37:30 ]
  
 
Sama szukałam najtańszej lecz wszyscy mają podobne ceny.
  
 
Wydaje mi się, że jedną z tańszych opcji jest Inpost.
  
 
Cytat:
2017-02-08 09:53:43, Rafisio pisze:
Witajcie! Zaczynam prowadzić niedużą sprzedaż akcesoriów samochodowych, na początek przez allegro i fb, potem planuję jakiś sklep internetowy. Potrzebuję jakiejś firmy, przez którą będę mógł nadawać tanio paczki, myślałem o jakimś pośredniku kurierskim, który ma przyzwoite ceny, doradzicie cos?



Może po prostu InPost? Szybko i sprawnie się je wysyła.
  
 
Paczkomaty będą myślę dobrym rozwiązaniem.