XVI Zlot LKP 2017 - 15-17/09 - Sulejów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ahoj!
Wiosna za pasem, niedługo lato i pora na zlot. Otwieram temat tytułem wymiany myśli i poczynienia stosownych ustaleń. Na razie wstępnych.
Może zacznę od miejsca - termin jest do ustalenia.
Biorąc pod uwagę, jak przebiegały poprzednie edycje, w których uczestniczyłem wpadłem na pomysł takiego miejsca: Pole namiotowe w Podlesicach.
Byłem - co prawda parę lat temu - i sobie chwalę. Miejsca dużo - można liczyć na względną prywatność. W galerii obiektu widać to na zdjęciach z góry. Urokliwe okolice Jury Krakowsko-Częstochowskiej, bliskość zamków w Morsku i Ogrodzieńcu, itd. itp.
Tyle.
Dyskusję czas zacząć.
  
 
A no to trzeba by podwiesić wątek.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ładna miejscówka. Będę mógł nareszcie przymocować namiot do podłoża
  
 
a to nie wbijamy do Valerego?
  
 
Bardzo chwałę spotkanie u Valery. Jestem za. Pytanie co on na to?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Również jestem pozytywnie nastawiony
  
 
przyłączam się zarówno do jednej jak i drugiej miejscówki
  
 
Dla mnie miejsce nie ma znaczenia. Jeszcze nie klepalem urlopu w tym roku a bardzo chcialbym sie spotkac.
  
 
Tak jak ostatnio, również zapraszam. Jedyna zmiana to troszkę przesunięty termin w stosunku do ubiegłego roku.
Na początek proponuję 11...15 sierpień. Tak aby po żniwach, przede wszystkim ozimego już się spotkać. Maj...lipiec u mnie szczyt roboty.

A może jakieś wiosenne zgrupowanie ktoś zaproponuje? Wiosna tuż tuż... a ja - nie zając

Pozdrawiam Valery
  
 
Czekałem na twój wpis, Tomek. W końcu nic o nas, bez nas.

Mi sierpień jak najbardziej pasuje. A czy dobrze cię zrozumiałem - myślisz o dwóch spotkaniach, wiosennym mniejszym i letnim, w liczniejszym gronie ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2017-03-19 07:05:41, emde pisze:
Czekałem na twój wpis, Tomek. W końcu nic o nas, bez nas. Mi sierpień jak najbardziej pasuje. A czy dobrze cię zrozumiałem - myślisz o dwóch spotkaniach, wiosennym mniejszym i letnim, w liczniejszym gronie ?



Padła propozycja że, w Kroczycach na polu namiotowym Ja nic wcześniej jak sierpień i tak nie dam rady. Więc pomyślałem, że kiedy jest zapotrzebowanie to trzeba robić 'official' właśnie w Kroczycach tym bardziej, że może być większe obłożenie a bonus taki, że to 30km ode mnie
Poza tym ze mnie kiepski menadżer imprezowy

P.S.
U mnie nie ma możliwości wbicia śledzika - Igor dobrze o tym wie
  
 
Dobra, panowie. Mamy niedługo połowę kwietnia. Co w tym roku w ogóle robimy ? Dobrze byłoby trochę skonkretyzować nasze plany.

Osobiście jestem za dwoma zlotami, otwierającym i zamykającym sezon. Więcej osób miałoby możliwość dotarcia na przynajmniej jeden z nich. Można by gdzieś w maju zrobić zlot otwierający sezon. Miejscówka dowolna ale chyba jak zwykle Polska centralna, lub deczko niżej na południe. Co wy na to ? Oczywiście z uwzględnieniem zlotu czeskiego bo tradycyjnie kilka osób chciałoby tam pojechać. Poświęćcie proszę z 5 min. i przelejcie tutaj swoje przemyślenia. Ustalimy co, jak i można zacząć propagandę...



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Po mojemu najlepiej nad jakimś jeziorem. Więc mogą być i mazury
  
 
A kiedy jest zlot czeski?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2017-04-11 17:05:31, andrzej_krakow pisze:
A kiedy jest zlot czeski?


Z tego co mi wiadomo w maju , tak przynajmniej było w zeszłym
  
 
Czesi podają taką datę: May 19-21, 2017.

>> LKCS zlot <<

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
jeżeli nie macie nic przeciwko to moge ten zlot zorganizowac mam ogrodzone podwórko altane duży grill teren trawiasty co prawda nie hektary ale myśle że sie wszyscy zmieszczą .Nocleg sie zorganizuje co prawda nie hotelowy ale na głowe padać nie powinno .Lokalizacja to częstochowa ul bugajska a więc przy DK1 a więc dojazd to bułka z masłem .Zlot oczywiście bezalkoholowy ....ŻARTOWAŁEM organizacyjnie co kto przywiezie ze sobą to będzie konsumował ...ŻONA OSA uprzedzona sąsiedzi nieszkodliwi jeżeli chodzi o termin to druga połowa maja ewentualnie początek czerwca ale termin pozostawiam chętnym ja sie dostosuje.Tak dla przypomnienia to byłem w tamtym roku u valerego na sam koniec beżową 2107 .TOWARZYSTWO ZACNE WIĘC STĄD TAKI MÓJ CHYTRY PLANIK.... TEL DO MNIE TO 887528169 no chyba że macie lepszy pomysł to chętnie sie do niego dołącze
  
 
Ja jestem za, mi osobiście odpada tylko weekend po Bożym Ciele + pierwszy weekend lipca bo mam już poplanowane.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Alix a byłby dostęp do prądu bo ja bym zajechał z Kempingiem jak cos

Takto jestem za terminy nieznane ale jesli jakiś wekend to raczej spoko
  
 
No i co, czy ktos jest zainteresowany Częstochową? Czy tez są inne propozycje?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986