Wypatrzone Omeski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj ustrzelilem taka sztuke na miescie. Bardzo zadbana w niezlym stanie technicznym na oko. Te paski tylko niepotrzebne.

  
 
Witam
Może gość akurat jechał ją zhandlować komuś
A tak na poważnie są ludzie którzy potrafią i dbają bardzo o swoje samochody. Albo też na okrągło chodzą ze szmatką i pucują, wyjeżdżając od święta na ulicę.
Naprzeciwko mnie na parkungu gość parkuje białą skodę Felicję. Jeździć to on nie umie, kłopoty z parkowaniem ma straszne, ale auto jest tak odpicowane że świeci. Co wieczóra jak ją postawi na parkingu wyciera ją całą do sucha. To samo rano przed wyjazdem żeby za bardzo kurz nań nie osiadł.
Ot i tyle o czystych autach.
Co do Omesi to trudno ją przede wszystkim uchronić przed rdzą - to duża sztuka
PZDR Vincent
  
 
jeśli mnie oko nie myli, to mam takie same felgi
  
 
Gdzie te Omeśki?

Widzem tylko jedne.

(No może dziś dwie, ale te same - jeszcze mnie trzyma )
  
 
Rdza jest wybredna !!! zjada tylko najlepsze:
  
 
a takiej to rdza nie ruszy...
  
 
  
 
Cytat:
Gdzie te Omeśki?

Widzem tylko jedne.



Watek powstal z inspiracji wczoraj zrobionym zdjeciem. Aparaty w dlon i pstrykac wypatrzone Omeski. Nie chodzi o wklejanie zdjec ze strony Irmschera bo to kazdy zna na pamiec, a o podpatrywanie tego co jezdzi. Dzisiaj zrobilem zdjecie ( wrzuce pozniej ) Omegi w oplakanym stanie. Wlasciciel powinien dostac witka po siuraku za takie traktowanie auta.
  
 
Dobra.
Ładuję baterię w aparacie.
  
 


  
 
No widze że Dramar fotografuje obiekt swych westchnień ( jakim jest OMEGA A)
  
 
Postanowiłem podtrzymać ten ciekawy wątek założony przez Dramara.
Przeszukując ogłoszenia o to co znalazłem, dobrze że nie jest to 92 rocznik, a już super że 93, bo by mnie krew zalała z miejsca. No , pod warunkiem że stan techniczny jest dobry.

---------------------------------------------------
Rocznik: 1991
Kolor: czarna perła
Cena: 16900 zł
Region: Świętokrzyskie


Oplel Omega3000 3.0i 24V 240KM maxspeed:280km\h Przebieg 270tys., poczym 20tys. po udokumentowanym, kapitalnym remon. siln.. Czarna perła, klima, półskóra, komp. pokładowy, elektr. szyberka, elektr. szyby, podgrzew. przednie fotele, chłodz. schowek, elektry. i podgrzew. lusterka, ABS, tempomat, orginalne alufelgi, cent. zam. z pilo., wspom. kierow., komplet opon zimowyh, inst. gaz. z komp. i zaworem sterowanym sondom lambda, w kraju od 2001r., pełna dokumentacja. Stan idealny, możliwość zamiany. centralny zamek, klimatyzacja, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, szyberdach, aluminiowe felgi

Kontakt: 604243041

Jest pare nieścicsłości. Gaz jest II gen i facet powiedział że strzelał, obudowa filtra rozpadła się.




  
 
hihihi... nie wkleisz fotek z dysku swojego kompa... musza byc na jakims serwerze internetowym... Jak nie masz gdzie umiescic to wyslij mi mailem ( marcin@hykom.pl ) to wrzuce fotki.
  
 
Zdjecia do postu Boogie'go



  
 
Eeeeeeeeeeee. nic nowego
dawno juz z gosciem gadałem i gadałem wiem o niej wszystko
Gdyby gosci zdjał z ceny parę złotych to bym ją wzioł
No ostatnim zlocie (znaczy po). Rozmawiałem z nim i wicie co mialem do niego jechac ale poprosiłem go aby nadłozył 20 km (gdzies sie przemieszczał był w kielcach i miał jechac do Tarnowa)
I nicchciał sie skubany zgodzic, był facet z kasa chciał obejrzec a on nie pojedzie 20 km aby sprzedac auto. No to miałem go gdzieś.
Miom zdaniem auto nie jest warte 16,9 max bym dał 14,5 a jak gosciu wyrzuciałby gaz to 15 tys
I bardzo dobrze patrzac na to co stało sie pózniej ..............
Ciekaw jestem co Boogi jeszcze znajdzie .............
  
 
nie no zgadza się, gadałeś.
Ale info na forum nie puściłeś, a zdaje się parę osób szuka czegoś podobnego
  
 
Gość sprzedaje ja od kilku miesiecy
nie che spuscic z ceny "bo za duza w nia właozył'
silnik ma po remoncie i co z tego. Jesli pozostale zespoly maja przejchane 270 (teoretycznie) km.
Boogi Ty za swoja dałes mniej i o ile wiem jest w lepszym stanie niz jego (no moze czeka cie remont )) tak za 100 tys km
ONA NIE jest warta tej ceny
tak jak pisze od 15 mozna gadać wyzej nie, bo w samochodzie sa jeszcze inne elementy które sie zużywaja wraz z przebiegiem.
Jedna z omeg 3000 89 bez specjalnego wypasu najpierw gosc chciał
16 tys teraz juz tylko 13 tys. Samochod jest bardzo dobrze utrzymany, tylko ma gaz.
  
 
No fakt, trzeba amatora-kolekcjonera-znawcy żeby auto takie kupił.
No nic, pewnie za jakiś czas facet spuści z tonu.
Po za tym, gdyby ktoś z forum chciał ją kupić można by zrobić małą akcję operacyjną - ponachodzić faceta, powydziwiać, z wolna przestawić go na myśl, że auta szybko nie sprzeda - bo już trochę to robi, i w końcu cena by zeszła. Nec Hercules Contra Plures !
I tak trzeba trzymać

Ja niemniej jak coś wyniucham to napisze. A w tym niuchaniu to można i niejednego LoBByste namierzyć Piotrze ......
  
 
to tak jak ( czasu swego) chciałem zakupic mantę b. klient krzyczał 7500 ( !!!) a była w tak strasznym stanie że ch... a za 3000 - 4000 mozna było dostac wypieszczoną
  
 
URG a do manty to miales futerkowa kierownicę ?
Takie był kiedys modne feeee