BMW 320 ? Instalacja LPG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
BMW 320i 2.0 184 km 2014 r ? Jaką instalacje polecacie ? Montować bym chciał w okolicach Warszawy . Polecano mi najczęściej montować instalacje Landi Renzo , jaka jest wasza opinia ?
  
 
Landi Renzo to jedne z lepszych instalacji, myślę że na spokojnie możesz taką instalować.
Jak zainstalujesz daj znać jaka poszła, i ile Ci pali Twoje auto
  
 
Potwierdzam, Landi Renzo to jedna z lepszych instalacji lpg więc możesz ją śmiało zakładać. Z ciekawości zapytam: z jakim kosztem trzeba się tutaj liczyć i gdzie będziesz zakładał?
  
 
A ile powiedzieli Ci za montaż Landi Renzo ? Ja bym spokojniej do tego podszedł, ponieważ wcale nie jest to wytrzymała instalacja i lubi płatać figle. Możliwe, że w tej cenie co podali możesz sobie założyć sprawdzone BRC i przy solidnym montażu nie mieć długo żadnych problemów.
  
 
Landi Renzo jest równie dobrą o ile nie lepszą instalacją niż BRC, druga kwestia że to zależy od modelu auta i przede wszystkim silnika. Daj znać z czystej ciekawości ile powiedzieli Ci za montaż.
  
 
Tak lepszą pomijając fakt, że wtryskiwacze LandiRenzo wytrzymują dwa razy mniej niż wtryskiwacze BRC.
  
 
a skad wy tacy koledzy patriotyczni jestescie? tyle Polskich instalacji na rynku a wy tylko włoszczyzne zachwalacie, naczytaliscie sie propagandy w internecie czy jak.
kazda rodzima instalacja typu bluebox/nevo/stag czy co kolwiek pod warunkiem dobrego montazu i regularnego serwisu przezyje ten samochod i pojedzie z nim na złom, ile zamierzasz zrobic autem ? wiecej jak 200 tys? nie mysle.
montuj cos Polskiego a nie jakies pierdoły dla nowobogackich
  
 
Najlepiej porównaj jak cenowo wychodzi instalacja lpg w kilku serwisach do Twojego modelu auta, aczkolwiek Stag czy BRC dobrze się sprawdza, to kwestia dobrania podzespołów. Daj znać na jaką opcję ostatecznie padł wybór.