21023 - Przemo_2102

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie
Udało się zrobić kilka fotek więć przedstawiam "Babcię"
21023 - to kombiak w eksportowym wydaniu. Moje auto kierowane było na rynek szwedzki.
Motor ori 1,5 , welurowe wnętrze + dywany podłogi, wycieraczki reflektorów, deska 03 , grzana tylna szyba z wycieraczką i spryskiwaczem to tylko jedne z elementów lokalnego wyposażenia.
urządzenie z 1980 roku, przebieg 87 tysi.













  
 
To piękny wóz. Prawie jak moja. Jedyna różnica to pojemność silnika, bo w mojej 1,3 Jeszcze dodatkowo mam bardzo ciekawe mocowania pasów bezpieczeństwa. No i te wycieraczki na reflektorach, miodzio. Skąd ją masz, to znaczy się gdzie kupiłeś?
  
 
Witam!
Gratuluję zakupu! Auto prezentuje się świetnie, a te halogeny (och i ach!).
Mam nadzieję zobaczyć pojazd na żywo.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2018-04-11 10:02:00, SzokoLada pisze:
To piękny wóz. Prawie jak moja. Jedyna różnica to pojemność silnika, bo w mojej 1,3 Jeszcze dodatkowo mam bardzo ciekawe mocowania pasów bezpieczeństwa. No i te wycieraczki na reflektorach, miodzio. Skąd ją masz, to znaczy się gdzie kupiłeś?



faktycznie zapięcia są ciekawe - bezklamrowe.
Kupiłem od właściciela w Szwecji - były małe "przeboje" z Estończykami



lubię wozy nietuzinkowe Tu zajawka nowego projektu......mega ciekawa 2121 Cabrio CX - niemiecka wersja cabrio w pakiecie CX. Tu jednak trzymają nieco finanse więc powolutku, powolutku


[ wiadomość edytowana przez: Przemo_2102 dnia 2018-04-11 10:13:46 ]
  
 
Wspaniale auto!

Gratulacje. W zasadzie podwojne.
Moglbys zrobic zdjecie emblematu na tylnej klapie?
Od razu zolte blachy bo nie bylo papierow czy jak?

  
 
Cytat:
2018-04-11 11:00:42, glod pisze:
Wspaniale auto! Gratulacje. W zasadzie podwojne. Moglbys zrobic zdjecie emblematu na tylnej klapie? Od razu zolte blachy bo nie bylo papierow czy jak?



Nie - wszystkie kwity były.....poprostu od razu na zółte.

Znaczek jest swego rodzaju kompromisem.........na rynek szwedzki były inne znaczki na klapy.
Lada - po szwedzku to.....STODOŁA , stad na tamtejszy rynek funkcjonowała nomenklatura VAZ
PS: gdyby ktokolwiek widział znaczek, który wstawiam proszę o info

tu mój:

tu szwedzki ori :
  
 
Niva bardzo ciekawa, ale chyba mało wygodna?
  
 
piekna sprawa. Juz zachorowalem na ten znaczek.
Jak dlugo szukam czesci tak nie widzialem znaczak Vaz jak na zdjeciu. Oczywiście zrobic podrobke takiego nie bedzie wiekszym problemem znajac dzisiejsze mozliwosci tokarko frezarek A na blotnikach nie ma znaczkow Lada?
  
 
Cytat:
2018-04-11 14:06:04, glod pisze:
A na blotnikach nie ma znaczkow Lada?



no niestety niema ........i tu może się będę uśmiechał o klubowe......są świetnie wg mnie wykonane!!
Te boczne to głównie Niemcy, Benelux i UK......cięzko trafić. Konrad ma w KRK jedną sztukę - lewą. Kombinujemy by wykonać repliki.
Co do VAZ temat jeszcze bardziej ciężki. Jakiś człowiek ze szwedzkiego forum miał mi poszukać.....wyszło jak zwykle

PS: taki prezent dla Szoko u ciebie zatem winno być to:
Mowa naturalnie o oznaczeniu 1300 - 1.2
  
 
No piękne!

Ale jest i taki co ma oba znaczki na błotniki
  
 
Hehe. Tak, mam oba znaczki na błotniki. Nie są może w idealnym stanie,, ale nadają się do użytku. Co do znaczka na klapie, to ja mam tradycyjny: Łada kombi 1300
  
 
Kupiłem od właściciela w Szwecji - były małe "przeboje" z Estończykami

Możesz rozwinąć ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
fajna maszyna! Bardzo podoba mi się wykończenie foteli
  
 
Cytat:
2018-04-11 21:17:16, emde pisze:
Kupiłem od właściciela w Szwecji - były małe "przeboje" z Estończykami Możesz rozwinąć ?


Akurat Ci Panowie nie do końca rozumieli formułę "kolejki" za wszelką cenę chcieli uszczęsliwić umówionego ze mną Szweda