Kalendarze 2019

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć,
Nie wiem co ustalaliście na zlocie w wrześniu, ale zakładam wątek dyskusyjny.

Ktoś podejmuje się wyzwania i robi kalendarze na nowy rok?

Chyba, że zostało coś ustalone, że koniec takich inicjatyw to proszę o informację.
Mamy październik, a czas ucieka niemiłosiernie.... nowy rok przyjdzie i znowu będzie kapusta.
  
 
Temat kalendarzy na rok 2019 nie był poruszany na tegorocznym zlocie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
To go poruszmy bo znowu będziemy wywieszać sprzed kilku lat kalendarze, chyba ze gro ma to gdzieś.
  
 
Jak zwykle, mijają dni, a nikt nic na temat kalendarzy. No cóż, pewnie będzie jak w tamtym roku, kazdy zrobi sam sobie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
to ja też taki poproszę
  
 
Najpierw padło pytanie czy ktoś się tego podejmie. Jak widać, tak jak Wadim powiedział, każdy sobie sam zrobi.

Więc niestety Adam poproś sam siebie o kalendarz
  
 
u mnie w norze na rancho wis ten sam kalendarz otwarty na tym samym miesiącu już chyba trzeci rok
nic się nie zmieni
  
 
Ja się wypisuje - nie odczuwam potrzeby posiadania takiego kalendarza.
  
 
Okey.
Zainteresowania jak i chętnych brak. Trudno.

Proszę o zamkniecie tematu.



  
 
Jesteś pewny? Może jednak poczekaj? Nie możliwe, żeby nikt nie był chętny. Zamknac/usunąć zawsze można, a potem od nowa zakładać trochę lipa.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Powoli, spokojnie...

Może najpierw wybadajmy ile osób byłoby chętnych na przyszłoroczne kalendarze, zróbmy listę i potem pomyślmy jak je zamówić. Są zresztą firmy, które mogą wszystko zrobić za nas, kwestia podesłania zdjęć. No i oczywiście ustalenia zadowalającej obydwie strony ceny.

To co, wstępna lista ? Przecież to nic nie kosztuje. Nie zaszkodzi spróbować.

1. emde - 1szt.
2. ...
3. ...

Dopisujcie się. Zobaczymy w ogóle jak z zainteresowaniem.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
1. emde - 1szt.
2. SzokoLadka -1szt
3. ...


-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Co jest z wami ? Zawsze było po kilkanaście osób chętnych na kalendarze.

Dawaj, bratan !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
czekam na cenew ale wstepnie sie wpisuje
  
 
1. emde - 1szt.
2. SzokoLadka -1szt
3. Astro2107 - 1szt
4. ...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
1. emde - 1szt.
2. SzokoLadka -1szt
3. Astro2107 - 1szt
4. Krzysioslaw87 - 1szt
5. ...


[ wiadomość edytowana przez: krzysioslaw87 dnia 2018-10-27 13:00:12 ]
  
 
No cóż. Jesteśmy niepoważni, tyle można o obecnej sytuacji w klubie powiedzieć. Czasami zastanawiam się nad taką kwestią - im lepiej, wygodniej ma człowiek w życiu tym większym leniem się staje. Tak jest i w tym przypadku. Ciężko ruszyć 4 litery i wpisać się na wstępną listę chętnych.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde, a może po prostu wszyscy chętni się już wpisali?
  
 
Cytat:
2018-11-01 17:57:55, emde pisze:
No cóż. Jesteśmy niepoważni, tyle można o obecnej sytuacji w klubie powiedzieć. Czasami zastanawiam się nad taką kwestią - im lepiej, wygodniej ma człowiek w życiu tym większym leniem się staje. Tak jest i w tym przypadku. Ciężko ruszyć 4 litery i wpisać się na wstępną listę chętnych.



zacytuje jeszcze
"Powoli, spokojnie"

Prosiłem o zamkniecie tematu, ze względu na brak zainteresowania. Widzę Michał nawet Tobie nie udało się nakłonić klubowiczów. Bezcelowe jest zachęcanie, jeśli czegoś nie chcą.

Tradycja, nie tradycja - >umarło.
Idąc pewnikiem jednej osoby z forum "Klub to nie tylko gadgety" wiec po co i kalendarze?

Tak jak w zeszłym roku, każdy kto chce zrobi sobie sam, lub powiesi z przed kilku lat. Albo kupi sobie od LADAklub/LCH.

  
 
Grzegorzu, "spokojnie, powoli",

Moim zdaniem nie ma chętnych, bo nikt nie wie co to ma być. Takie zbieranie palców do budki w niewiadomym celu. Szczerze to ja np jestem chętny na 5 kalendarzy, ale jeśli nie wiem czego mogę się spodziewać to się nie odzywam, kto w ogóle ma to robić, jak ma to wyglądać i oczywiście za ile? Jeśli mam wydać kilka ładnych złotych za niewiadomo co to wolę sobie sam znaleźć jakieś fajne obrazki w necie, zrobić screeny z jakiegoś randomowego kalendarza też w necie i wkleić to wszystko do painta i wydrukować. I też będę mógł się chwalić, że mam kalendarz Łady za koszt kartek i tuszu, ale nie o to chodzi. Łatwo jest otworzyć chipsy i tłusty paluszkami naklikać, że jest się chętnym i "weźmy się i zróbcie". Ja proponuję tak:

Michał (emde), jak sam powiedziałeś, dosyć lenistwa i wygodnictwa, jako dobry duszek forum proponuję byś obskoczył firmy reklamowe u siebie w Łomży i zobaczył jak to przedstawia się w kosztach, tym bardziej, że sam powiedziałeś, że są firmy, które to zrobią za nas. Zobacz jak to wygląda cenowo i jaki format proponują, a potem wysłanie im zdjęć to jedzie tylko formalność. Chyba że masz umiejętności w powerpoincie i sam ogarniesz taki kalendarzyk.
Ja ze swojej strony, z racji, że nie umiem w komputer to mogę zobaczyć w Ostrołęce czy coś da radę ogarnąć. A jeśli ktoś ma chwilę wolnego może poszukać w necie.

Michał, pokażmy reszcie, że chłopaki z północno wschodniej Polski nie próżnują.

Ktoś kiedyś chyba tu na forum krzyczał "mniej pierdolenia, więcej robienia" więc do roboty.

Do końca następnego tygodnia przedstawiamy co znaleźliśmy. Jeśli będzie cisza to temat do zamknięcia.