ZLOT LKP 2019

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kości zostały rzucone... Ktoś, coś, kiedy, jak?
  
 
Cytat:
2019-03-04 12:58:29, Nowy_ pisze:
Kości zostały rzucone... Ktoś, coś, kiedy, jak?



Ja chętnie poznam forumowiczów. Tylko gdzie?
  
 
mam nadzieje że w tym roku nie będzie to SULEJÓW bo ile można w to samo miejsce......SZOKO coś wspominał że on może zorganizować nową miejscówke na nasze spotkanie.....nie chce sie narzucać ale w tamtym roku byłem na majówce w ośrodku LEŚNY DWÓR w Woliborzu i naprawde fajna miejscówka na zwiedzanie kotliny kłodzkiej i okolicznych atrakcji ......możecie wejść na strone internetową i obczaić temat....pozdrawiam
  
 
Chłopaki! Prosze mi powiedzieć jedną rzecz. Czy jadąc na zlot, macie ochotę na integrację, czy jedziecie na zwiedzanie okolic? Być może ja czegoś nie rozumiem, ale jeżeli ja jadę na zlot, to jadę na zlot, a jeżeli jadę na wycieczkę, to jadę na wycieczkę.

Wracając do organizacji zlotu, to mam pewne pomysły. Jest obok jezioro, jest pole, są domki. Więc do wyboru, do koloru. Ale o tym napiszę trochę później.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Jak o mnie chodzi to o jedno i drugie. Siedzieć na du... ie i pić można gdziekolwiek. 2- dniowe picie na miejscu mnie osobiście nie bawi. A ponadto jak zlot samochodowy to wypada wręcz przejechać kolumną po okolicy.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Chłopaki starej daty może się wypowiedzą gdzie lepiej Wieluń , Boryszyn ? Najlepiej by było to w centralnej Polsce . Sulejów w okresie kampanii wrześniowej to nalot studenciaków . Chyba nie chcemy jak to Morphio powiedział " ryzykować afery dupcingowej " ?
  
 
Mnie picie wgl nie bawi bo ja nie pije. Więc lubie jedno i drugie i pozwiedzać i popierdolić głupoty. Miejscówka obojętna. Ustalamy termin miejsce i robimy wydarzenie .
  
 
ja tez podzielam zdanie kolegow: picie i przejazdzka obowiazkowe. a zeby przejazdzka miala sens to w fajnych okolicach albo do fajnego miejsca.
  
 
integracja owszem ale też jestem zdania, że jak już zebrać tyle aut to przejazd kolumną konieczny. No i zobaczyć też coś warto. W 2018 podjechaliśmy zobaczyć bunkier i było spoko. Kto dał rady to jechał, kto nie ten był wieziony.
  
 
generalnie wszystkie zloty chyba wyglądają w podobny sposób
spotkanie - integracja -nocleg - poranne zwłoki - wyjazd na przejazd albo miejsce zlotowe - powrót na nocleg 2 - integracja 2 - poranne zwłoki 2 - ..........

przecież po to się jeździ na zloty - mityng i zwłoking
  
 
Też jestem tego samego zdania

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
zlot musi być gdzieś koło czegoś żeby tam pojechać i się pokazać że jesteśmy ale nie musi to być nie wiadomo co.

Bunkier, sztolnia, jakieś zwłoki zamku, jaskinie, muzeum. coś na 3-4 godziny i tylko dla tych co chcą. Tak jak u Cezarego na podwórku zajebisty zlot, moc lepszy niż Sulejów, jeśli chodzi o miejscówkę i klimat.
  
 
Nie u Cezarego, a u Walerego.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Tak jest, literówka
przepraszam, u Walerego
taki spartan full wypas
  
 
Wiem, że były osoby, które nie były zadowolone. A ja uważam, że to był extra zlot. Lepszy niż pod oczyszczalnią, chociaz i ten był mega udany.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Chłopaki, zasadnicze pytanie. Termin.

Zostaje ten sam co był (początek/połowa września) czy chcemy spotkać się wcześniej ? Co do miejscówki to tym razem wszystko aby nie Sulejów. Jest tam oczywiście spoko jeżeli chodzi o warunki ale... ile można ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Z tego co pamiętam, tuż po zlocie 2018 była informacja, że są ustalone pewne sprawy i td. Może czas to napisać, co i jak? Bo ja w zasadzie nic nie pisze o nowej miejscówcę, bo wciąż czekam na info.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ja nic na ten temat nie wiem bo byłem tylko jeden dzień
  
 
Halo Halo ci co mają problem z miejscówką czemu nie widze propozycji. ????
  
 
Ja wciąż czekam na wypowiedź Emde, który mówił, pisał o nowych ustaleniach. Chciałem je poznać.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим