łada 1119

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich szukam pomocy zakupiłwm łade kaline 1119 mam do wymiany sprezyne zawieszenia przedniego nie wie ktoś jak ją można dostac zamienniki żadne nie pasują nie wiem co mam robic w serwisie mi powiedzieli że sa trzy rodzaje ale musza zobaczyc jakie i trzeba czekac dwa miesiace na czesc a miały byc łatwo dostepne prosze o p
  
 
Coś mi tu śmierdzi. Kalina owszem miała lift i była wersja Cross, stad pewnie uważają ze 3 rodzaje.
Na iparts widać dostępne sprężyny przód bez problemu.

Największa w Polsce hurtownia części do Łady - MotoCar Płock
Sklepy:
- Jacars Rzeszów
- Munina Yuczempy - niva77
  
 
Podobne myśli miałem wczoraj.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Witaj, wiele części kupuję w Jacars jeżeli mi nie zależy na czasie. A co do trzech rodzai to może chodziło im o 1117, 1118 i 1119 lub wersje silnikowe (1.4, 1.6 8V i 1.6 16V)?

W każdym bądź razie, jak kupuję części do Kalinki to pierwsze szukam w dużych sklepach zazwyczaj aparts później wpisuję nazwę dostępnej części w google i szukam wyników na stronach rosyjskojęzycznych, sprawdzam czy na pewno pasuje do Kaliny i kupuję.

Na szybko znalazłem KILEN 15031 na 8 zaworowych oraz KILEN 15032 dla 16 zaworowych

Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi bo znawcą nie jestem, ja tak kupuję i jak na razie zawsze z częściami trafiałem.




[ wiadomość edytowana przez: Leopard74 dnia 2019-08-22 16:18:38 ]