Silnik n47d20c

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Od paru tysięcy borykam się z cykającym łańcuchem (8 tyś ) jest to delikatny odglos cykania(nierówna praca łańcucha ) łańcucha na zimnym silniku i występuje sporadycznie czyli jeśli dpf jest już przypchany i po dopaleniu go znika ale wraca odgłos. Wymieniono olej z castrola na olej toyoty i nie pomogło. Przebieg 48 tyś km. Czy winą jest słabe cisnienie oleju, napinacz czy zaworki w obudowie filtra oleju które się przycinaja i nie wraca odpowiednia ilość oleju do miski i nie ma cisnienia. Nie bierze oleju .Mam zamiar je zmierzyc teraz mam ten objaw. Ktoś mierzył się już z tym silnikiem ?? Zero jakichkolwiek błedów cisnienia oleju

[ wiadomość edytowana przez: denso143ps dnia 2019-10-13 18:01:35 ]
  
 
Cytat:
2019-10-13 17:57:18, denso143ps pisze:
Witam Od paru tysięcy borykam się z cykającym łańcuchem (8 tyś ) jest to delikatny odglos cykania(nierówna praca łańcucha ) łańcucha na zimnym silniku i występuje sporadycznie czyli jeśli dpf jest już przypchany i po dopaleniu go znika ale wraca odgłos. Wymieniono olej z castrola na olej toyoty i nie pomogło. Przebieg 48 tyś km. Czy winą jest słabe cisnienie oleju, napinacz czy zaworki w obudowie filtra oleju które się przycinaja i nie wraca odpowiednia ilość oleju do miski i nie ma cisnienia. Nie bierze oleju .Mam zamiar je zmierzyc teraz mam ten objaw. Ktoś mierzył się już z tym silnikiem ?? Zero jakichkolwiek błedów cisnienia oleju [ wiadomość edytowana przez: denso143ps dnia 2019-10-13 18:01:35 ]


Skad ci przyszlo do glowy ze to akurat lancuch????
Aaa no to napisz co bedziesz mierzyl w jaki sposob noo i koniecznie wyniki owych pomiarow.
A napisz tez jakie auto i rok produkcji tak przy okazji.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2019-10-14 08:05:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2019-10-14 08:08:21 ]
  
 
A więc zimny po nocy 3.2 bara wolne obroty cieply 1,5 bara , 2 tys obrotów 3,8 bara cieply , 16 rok -t27 - Ja też obie spojrzę do ksiązki jakie powinien miec cisnienie olej syntetyk .Olej może za bardzo rozzedzony z paliwem bo bardzo niskie ciśnienie na wolnych obrotach na cieplym??
  
 
Cytat:
2019-10-15 16:24:46, denso143ps pisze:
A więc zimny po nocy 3.2 bara wolne obroty cieply 1,5 bara , 2 tys obrotów 3,8 bara cieply , 16 rok -t27 - Ja też obie spojrzę do ksiązki jakie powinien miec cisnienie olej syntetyk .Olej może za bardzo rozzedzony z paliwem bo bardzo niskie ciśnienie na wolnych obrotach na cieplym??


A co to za ksiazka kto jest autorem??

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Producent silnika
  
 
Cytat:
2019-10-15 20:29:06, denso143ps pisze:
Producent silnika


Czyli kto?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
A co to przesłuchanie ? A na jakim forum pisze ?. Temat uważam za zamknięty.pzdr.

[ wiadomość edytowana przez: denso143ps dnia 2019-10-16 05:09:31 ]
  
 
Cytat:
2019-10-16 05:07:50, denso143ps pisze:
A co to przesłuchanie ? A na jakim forum pisze ?. Temat uważam za zamknięty.pzdr. [ wiadomość edytowana przez: denso143ps dnia 2019-10-16 05:09:31 ]


No wlasnie chcialem zrozumiec oco Ci chodzi???
I skad masz ksiazke skoro Toyota jej nie napisala
Wiec kto ja napisal i skad pochodza dane???

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer