Avensis T22 jak wyłączyć alarm po odłączeniu akumulatora?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć,
mam problem, T22, 2001, po odłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu wyje z okolicy bezpieczników od strony kierowcy, mruga dioda alarmu, a auto nie odpala.
Czy istnieje możliwość wyłączenia alarmu, jeśli nie posiadam sprawnego pilota? Bo ewdentnie przerwa w zasilaniu uzbroiła alarm, którego nie mam jak wyłaczyć. Pilot chyba działa (dioda świeci) ale auto na niego nie reaguje (od dawna w sumie). Najgorsze, że nie mam pojęcia jaki alarm jest zamontowany i nie bardzo wiem gdzie go szukać. Panowie, poradźcie co robić.
Jeśli przeoczyłem podobny temat, to bardzo proszę, pokierujcie gdzie trzeba.
Dzięki.
  
 
Cytat:
2020-08-11 22:57:29, Rotarski pisze:
Cześć, mam problem, T22, 2001, po odłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu wyje z okolicy bezpieczników od strony kierowcy, mruga dioda alarmu, a auto nie odpala. Czy istnieje możliwość wyłączenia alarmu, jeśli nie posiadam sprawnego pilota? Bo ewdentnie przerwa w zasilaniu uzbroiła alarm, którego nie mam jak wyłaczyć. Pilot chyba działa (dioda świeci) ale auto na niego nie reaguje (od dawna w sumie). Najgorsze, że nie mam pojęcia jaki alarm jest zamontowany i nie bardzo wiem gdzie go szukać. Panowie, poradźcie co robić. Jeśli przeoczyłem podobny temat, to bardzo proszę, pokierujcie gdzie trzeba. Dzięki.



Nie mogę edytować postu, więc tu krótkie info.
Sprawa jest nieaktualna. Udało mi się zakodować pilota i wyłączyłem alarm po bożemu. Już wszystko gra