Szyba czołowa w AYGO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.
W Polsce w Olsztynie wymienili mnie w serwis centrum szybę w Aygo i wkleili mnie ją krzywo, zdarzy się. Zgłosiłem reklamacje i dostałem odpowiedź:
"Dzień dobry.
W odpowiedzi na pana reklamacje to tak jak rozmawialiśmy szyba jest wklejona prawidłowo.
A z tego co wiem dostał pan tez informacje z Toyoty Motor Poland. Który potwierdził naszą decyzje o odnośnie reklamacji .Producent nie podaje wymiarów ani ich tolerancji na wklejenie szyby czołowej - powinno być w miarę symetrycznie w naszej ocenie i ocenie Toyota Motor Poland tak było."
Czy to tak ma być wykonane? TOYOTA krzyczy o najwyższej jakości i jednocześnie pisze ze ma być krzywo?
  
 
Cytat:
2020-09-30 09:27:19, Oleg1227 pisze:
Witam wszystkich. W Polsce w Olsztynie wymienili mnie w serwis centrum szybę w Aygo i wkleili mnie ją krzywo, zdarzy się. Zgłosiłem reklamacje i dostałem odpowiedź: "Dzień dobry. W odpowiedzi na pana reklamacje to tak jak rozmawialiśmy szyba jest wklejona prawidłowo. A z tego co wiem dostał pan tez informacje z Toyoty Motor Poland. Który potwierdził naszą decyzje o odnośnie reklamacji .Producent nie podaje wymiarów ani ich tolerancji na wklejenie szyby czołowej - powinno być w miarę symetrycznie w naszej ocenie i ocenie Toyota Motor Poland tak było." Czy to tak ma być wykonane? TOYOTA krzyczy o najwyższej jakości i jednocześnie pisze ze ma być krzywo?


Jak mozna krzywo wkleic szybe????
Wklej jakies zdjecie.
A szybe kto wklejal serwis Toyoty czy szybiarze???
Pozatym jak krzywo to zawsze mozna wyciac i wkleic poprawnie pytanie co znaczy krzywo? Moglbys to opisac jakos dokladniej??


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer