Jaki dobry męski zapach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam dla siebie jakiegoś dobrego zapachu, są wyprzedaże w sklepach kosmetycznych i chcę coś takiego upolować.
  
 
Cytat:
2020-10-19 09:07:32, infek pisze:
Szukam dla siebie jakiegoś dobrego zapachu, są wyprzedaże w sklepach kosmetycznych i chcę coś takiego upolować.


Love Desire. Kupiłem bo po prostu byłem ciekaw czy zapach z feromonami działa czy to jedynie jakaś ściema i jestem pozytywnie zaskoczony bo jednak coś w tym jest. Szczególnie w robocie to widzę Na imprezach też w sumie. Jako zapach sa ok, dobrze się trzymają.
  
 
Tyle o nich czytałem,że w końcu muszę któregoś dnia przetestować.
  
 
Warto. Tylko polecam kupić wersję w czarnej buteleczce ( w temacie ileś tam postów wcześniej opisywałem i dałem zdjęcie). Tak jak pisałem są mocniejsze, dłużej się utrzymują i feromonów w składzie o wiele więcej. Przynajmniej takie mam właśnie wrażenie.
  
 
Nie ma chyba bardziej męskiego zapachu niż Paco Rabane – 1 milion. Mimo tego, że używa go bardzo wielu moich znajomych, każdy z nas otrzymuje od wielu kobiet komplementy, gdy tylko się nim popsikamy.


[ wiadomość edytowana przez: Bialy dnia 2020-11-18 23:47:57 ]
  
 
Na pewno dobrym wyborem będą jakieś delikatne perfimy.
  
 
Ostatnio kupiłem sobie drogie perfumy Blue Seduction for Men by Antonio Banderas i będę ich używał tylko na spotkaniach biznesowych.
  
 
Ja używam perfum z Hugo Bossa, i jestem zadowolony Zapach utrzymuje się długo, a cena też nie jest mega wygórowana.